28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Unia Europejska: Nieletni został aresztowany w związku ze śmiercią potrąconego mężczyzny, co zostało nagrane na wideo  Uwaga: mocne obrazy

Unia Europejska: Nieletni został aresztowany w związku ze śmiercią potrąconego mężczyzny, co zostało nagrane na wideo Uwaga: mocne obrazy

Atak na emerytowanego policjanta z Las Vegas w Stanach Zjednoczonych wywołał w ostatnich godzinach zamieszanie. Kiedy wideo z wydarzenia trafiło do mediów społecznościowych, Co wiąże się z kradzieżą samochodu i dwójki nieletnich.

Emerytowany policjant z Bell w Kalifornii Andreas Probst, 64 latazostał potrącony 14 sierpnia około godziny 6 rano, jadąc na rowerze ulicami Las Vegas.

Według amerykańskich mediów. Probst wybrał miasto położone w stanie Nevada Jako miejsce, w którym mógł cieszyć się swoją emeryturą, co miało miejsce w 2009 roku. Czasami pracował jako konsultant ds. bezpieczeństwa.

Film z wydarzenia stał się wirusowy po tym, jak stał się wirusowy Transmisja przez aktora Jamesa Woodsa, na jego koncie Kiedy to się skończy? I najważniejsze, jak to się skończy?

Ostrzeżenie: mocne obrazy, zalecana jest dyskrecja

Mężczyzna został ranny Nieletni poniżej 17 roku życia, który został już aresztowany i przeniesiony do schroniska dla nieletnich.

Młody człowiek odpowie za morderstwo Po nagraniu nagrania wideo z wnętrza samochodu słychać było, jak kierowca pyta drugiego pilota: „Gotowy?”, a następnie przejechał byłego funkcjonariusza policji, wywołując u nich śmiech.

Jak dotąd nie zostało to ogłoszone Czy drugi pilot usłyszy zarzuty Aby wziąć udział w wydarzeniu.

Pojazdem biorącym udział w wypadku jest Hyundai Elantra 2016, który rzekomo został skradziony przez młodych mężczyzn. Według amerykańskich mediów kierowca może mieć na koncie kradzieże.

READ  Bez zdecydowanych działań inflacja przetrwa: Augustin Carstens