22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Umiera zapaśniczka Daphne Unger. Ujawniają szczegóły śmierci

Meksyk /

Wrestlingiem wstrząsnęła w tym tygodniu śmierć Ashy Daphne Unger, która została znaleziona martwa w wieku 46 lat w jednym z jej domów przez władze w Gwinnett w stanie Georgia. Ta wiadomość pojawiła się kilka godzin po tym, jak ten sam sportowiec przeprowadził transmisję na żywo Przez Instagram byłem emocjonalnie poruszony.

Był czwartek 2 września, kiedy najwyraźniej popełnił samobójstwo, Od tego czasu podczas transmisji na żywo na wspomnianym portalu społecznościowym, Amerykanka wyrządziła jej emocjonalne szkody, aby była rozumiana w kategoriach jej zwolenników.

Nie rozumiesz, że jestem sam? Nie bierz tego? „Pamiętaj, że moje myśli kierują się do Bostonu”, powiedział, trzymając broń. Zwroty, które zostały zinterpretowane jako zaproszenie do jego możliwego samobójstwa.

Daphne, której prawdziwe imię to Shannon Sprwill, Był częścią firm zapaśniczych, takich jak WWE, WCW, TNA i Shimmer Wrestling, Ten ostatni to ten, którego uznano za zmarłego.

Z głębokim smutkiem ogłaszamy odejście Shannon Sproul, Znany również jako Daffney Unger. Publikujemy to na prośbę Twojej rodziny. Szanuj ich prywatność w czasie próbyOpublikowano w mediach społecznościowych.

Chronologia wydarzeń

Według TMZ, Unger był poszukiwany przez funkcjonariuszy policji z Norcross, GA do kontroli socjalnej, ale leczyła ich matka. Wrócili kilka godzin później i nie otrzymawszy odpowiedzi na pierwszą próbę, postanowili nalegać.

Kiedy wrócili po raz drugi, Zdali sobie sprawę, że był tam samochód bojownika, więc nalegali ponownieAle tym razem postanowili iść do straży pożarnej

READ  Lalka Sono Bisque zakończyłaby się w zupełnie innym czasie - Kudasai

Po wejściu do jego pokoju, znaleźli ciało Shannona w jego łóżku z raną postrzałową klatki piersiowej.Oprócz uzbrojenia, które pojawiło się w jego transmisji na żywo.

Chociaż przyczyna jego śmierci nie została oficjalnie ustalonaI Wiadomo, że cierpi na problemy psychiczne To wpłynęło na jego zachowanie w ostatnich tygodniach.

MGC