28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Umiera Bebeta Gomes, żona Hectora Suareza

Hectora Suareza Gomesa, Słynny meksykański aktor w żałobie, zgodnie z zapowiedzią śmierć jej matkii prezenterka telewizyjna Josefina „Pepeta” Gomez, Który odszedł dzisiaj w wieku 83 lat. Powiemy Ci, co o nim wiemy Śmierć byłej żony Hectora Suareza.

Aktor Hector Suarez Gomes poinformował na Twitterze o śmierci swojej matki, Pepity Gomes.

.

Ze zdjęciem prezentera telewizyjnego Hector Suarez Gomes ogłosił prawdę:

Do Przyjaciół, Współpracowników i Wszystkich Mediów: Z głębokim smutkiem chciałbym podzielić się z wami odejściem mojej matki, Pepity Gomis. Spoczywaj w pokoju, mamo.

Romans między Pepitą Gomez i Hectorem Suarez

Pepita Gomís jest żoną Hectora Suareza od 36 lat. Ich zaręczyny trwały tylko trzy miesiące i zakończyły się dobrą przyjaźnią.

Nawet kilka lat po ich rozstaniu aktor Hector Suarez ujawnił, że nadal ją kocha i jest za nią bardzo wdzięczny.

„Bardzo się kochaliśmy… Życie posyła mnie do tej bardzo pięknej, bardzo pięknej istoty.” Hector Suárez powiedział w wywiadzie z Gustavo Adolfo Infante, Matką moich dzieci, niech Bóg błogosławi Pepecie.

„Stąd kochanie. Bardzo za tobą tęsknię, dużo o tobie myślę, nadal bardzo cię kocham z całym szacunkiem dla mojego obecnego partnera. Zawsze będę cię kochał Pepe. Dbaj o siebie, moja miłość” – dodał ojciec Hectora Suareza Gomeza w tym wywiadzie.

.

Odpowiedzieli na śmierć Pepety, matki Hectora Suareza Gomesa

Zgodnie z oczekiwaniami, post natychmiast wywołał setki reakcji. Gwiazdy i przyjaciele aktora zostawili komentarze kondolencyjne.

„Bardzo przepraszam za smutne wieści, drogi Hektorze. Byłeś jednym z wielu dzieci, które ją podziwiały. Towarzyszę ci solidarnym uściskiem. Spoczywaj w pokoju, niezapomniana Pepita „; „Drogi Hectorze, przesyłam ci wielkie kondolencje, moje kondolencje, drogi Hectorze” – czytamy w odpowiedzi.

Pepita Gomís i Telekínder

W odległych latach 60. sławę zyskał program Telekinder, którego gospodarzem była Pepita Gomís. Dzieci tamtych czasów w Mexico City i wielu innych miejscach w republice podłączały się na godzinę do swoich telewizorów.

READ  Belinda i Christian Nodal w Cartagena de Indias: Ile będą kosztować ich luksusowe wakacje w Kolumbii na Nowy Rok 2022 | Meksyk | MX | celebrytka | nnda nnlt | Sława

Byli młodymi przedszkolakami, a Telekinder został zaprojektowany, aby bawić ich i przekazywać wiedzę przeznaczoną dla nich. Podczas gdy Pepita przygotowywała swoje dokumenty do egzaminu magisterskiego z historii Meksyku, Luis de Lano Palmer, kierujący Telesistema Mexicano (kierowanym tylko przez Emilio Azcárraga Vidaurreta), poprosił o konkurs na program telewizyjny skierowany do dzieci.

Pojawiło się kilka młodych kobiet i Pepeta wygrała, jak sądzę, dzięki jej talentowi jako urodzonej nauczycielki, poza przyjaźnią między moim ojcem a Luisem de Lanno i jego ówczesną żoną, aktorką Marią Rivas.

Telekinder pozostał z Pepitą Gomísem od listopada 1963 do końca 1968 roku. Dzieci w tym czasie wspominają go czule. Pepita nadal występowała w telewizji edukacyjnej. Jeździł z Pepe Ruiz Vélez Co wiedzą dzieci?, skierowany do uczniów szkół podstawowych, oraz Dookoła Meksyku w 60 Minut, który skupiał się na geografii naszego kraju (napisałem scenariusz i jeździłem z Rubenem Zepedą Novello).

Później zrobił to z Gennaro Moreno Skrzynia skarbów i wiedzy. W międzyczasie otworzył dwujęzyczną szkołę Jardín de Niños Pepita Gomís, która zintegrowała szkołę podstawową. W latach 80. zaproponował program Caminito Radio, Telewizja i Kinematografia (RTC), w którym dzieci nawiązywały do ​​kultury swoich krajów.

Z informacjami od Anamari Gomís

Za chwilę więcej informacji…

herb