21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Umberto Zurita po raz pierwszy opowiada o śmierci swojej żony Christiana Bacha i zdradza, na jaką chorobę cierpiał

Umberto Zurita po raz pierwszy opowiada o śmierci swojej żony Christiana Bacha i zdradza, na jaką chorobę cierpiał

Umberto Zurita Przeprowadził wywiad z prezenterem telewizyjnym, Aneta Cupuro, Gdzie po raz pierwszy mówił o chorobie, która dotknęła jego żonę, Christiana BachaKtóry niestety stracił życie nagle w lutym 2019 r.

Przez kilka lat pierwszy aktor pozostawał całkowicie tajemniczy w sprawie swojej śmierci Christiana BachaJednak w swoim ostatnim przemówieniu podał ważne szczegóły nt Problemy zdrowotne Prezentowane przez jego kochankę i matkę jego dwójki dzieci.

Byli jedną z moich ulubionych par. Zdjęcie: prywatne

Na co zmarł Christian Bach?

Podczas rozmowy, która się z nim odbyła Aneta Koburu Na kanale YouTube „Anetteando” Umberto Zurita Przepytywano go o ostatnie dni życia Christiana Bacha. Aktor natychmiast pokazał swoją zdziwioną minę nieoczekiwanym pytaniem.

A przypomniawszy sobie, jak wyglądały jego zaręczyny i małżeństwo z aktorką, Humberto Zurita otworzył swoje drzwi przed milionami obserwujących, aby przyznać, że jego żona cierpi na poważne komplikacje spowodowane nowotworem. Zaraz potem powiedział, że nie poda więcej szczegółów, bo tak chciała urodzona w Argentynie aktorka.

Powiedział kamerom: „Ludzie wiedzą, że ona (Christian Bach) miała raka”.

po jego wykryciu Christiana Bacha Humberto Zurita miał raka i przyznał, że nigdy nie zdradzi szczegółów tego, co przeżyli w tym skomplikowanym okresie, bo tak chciała jego zmarła żona. Położył kres kontrowersjom, mówiąc, że jego życie to nie widowisko i ma wieczny szacunek do swojej żony.

„Jaka jest jej procedura i co jej zostało. Tak chciała, żeby było. Nie lubię narażać swojego życia, ale robię to z szacunku do mojej żony. Podtrzymujemy ten temat” – powiedział. .

Ile dzieci ma Humberto Zurita?

W wieku 68 lat Humberto Zurita ma szczęście, że dwukrotnie został ojcem. Najpierw z narodzinami Sebastiana, a potem z przybyciem Emiliano. Obydwa są produktami jego relacji z Christianem Bachem.

Obecnie gwiazda seriali takich jak „Jak być singlem”, „100 dni do zakochania” i „Kandydat” spotyka się ze Stephanie Salas, byłą partnerką słynnego piosenkarza Luisa Miguela.

READ  To sekretny talent królowej Elżbiety, który pokazuje jej poczucie humoru