29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ukraiński i polski projekt „Unspoken” zwycięzcą Series Madness Forum 2023

Ukraiński i polski projekt „Unspoken” zwycięzcą Series Madness Forum 2023

Mimo rewolucyjnej atmosfery we Francji ze strajkami i demonstracjami przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego przez rząd Macrona, pierwszy dzień forum seryjnej manii przebiegł w Lille bez incydentów.

Forum koprodukcji seriali fabularnych, które w 2023 roku obchodzić będzie swoje dziesięciolecie, odbyło się wczoraj spotkanie. 15 wybranych projektów. Organizacja pobiła rekordy z ponad 460 propozycjami od twórców i producentów z 66 krajów. Tak rozwija się forum seryjnej manii Więcej internacjonalizacji, otwieranie nowych terytoriów i próba utrzymania kontroli nad liczbą uprawnionych, aby jego istota była możliwa do opanowania. W tym roku liczba ta wzrosła z 3300 w 2022 roku do 3800 w 2023 roku.

Unspoken Series Madness Forum 2023

Sesja prezentacyjna, która odbyła się w trzech przecznicach od 10 rano we wtorek, wypełniła wielki teatr Lille Grand Palais. Był tam każdy temat 8 minut Dla osób odpowiedzialnych za przekonanie publiczności o jej zaletach. Dramaty i thrillery zdominowały udaną sesję ukraińsko-polskiej koprodukcji „niewypowiedziane”Dramat składający się z sześciu półgodzinnych odcinków Oparte na prawdziwych faktach Osadzony w obecnej rosyjskiej inwazji. Historia się kręci Człowiek rodzinny którzy wrócili na Ukrainę z zamiarem Aby uratować swoją rodzinę, założonej przez żonę i trzy córki. Projekt, zaplanowany na dwa sezony, jest wspierany przez kilka funduszy deweloperskich, w tym Netflix, i jest koprodukcją Anny Rosalskiej, Dmytro Sukhanova i Natalii Lieber z Match&Spark (Polska), Toy Cinema (Ukraina) i 2Brave Productions. (Ukraina). Scenarzyści Janna Osirna i Filip Szysiński nie mogli fizycznie uczestniczyć w forum i interweniowali za pośrednictwem wideo. Seria jest pisana „W blasku świec, a dawniej na papierze”, w trudnej sytuacji na Ukrainie. Zespół otrzymał nagrodę 50 000 euro w gotówce Nagrodzony wczoraj przez Jury Series Mania Forum 2023.

READ  W rzece między Niemcami a Polską pojawiają się tysiące martwych ryb

Według jury pod przewodnictwem Caroline Holick, szefowej Channel 4 ds. seriali fabularnych, „Unspoken” został jednogłośnie wybrany „ze względu na intensywność emocjonalną i przejmującą historię. Mocna historia ojca, który jest gotów zrobić wszystko, by ocalić swoją rodzinę, trwa odważne i oryginalne spojrzenie na jeden z najbardziej palących problemów naszych czasów”.

Siła boiska

Ze swojej strony projekt hiszpański „kaci” Wywołało to ogromne zainteresowanie wśród wielu międzynarodowych nadawców, demonstrując siłę widoczności sesji prezentacyjnych. Zasada AlbertaProducent Vértice 360 ​​i Rodrigo MartinaWspółscenarzysta i współtwórca, wraz z Pedro Garcią, poprowadzi platformę do zaprezentowania tego miniserialu thrillerów. Nadchodzi wiek Akcja rozgrywa się w Nawarrze w Hiszpanii w latach 90.

Zarówno producent, jak i scenarzysta opierają się na prezentacji Podniecenie i suspens, w czysto europejskim stylu boiska. Po raz pierwszy przemawiali przed publicznością złożoną z dyrektorów publicznych i telewizyjnych, scenarzystów, dystrybutorów i producentów. Jedynym programem sesji prezentacji Series Mania Forum 2023 wyprodukowanym w języku hiszpańskim był „Kat” (pod międzynarodowym tytułem „Kat”). Dialogi mają również sekcję w języku baskijskim.

Historia przedstawia grupę przyjaciół, którzy jako dzieci odkrywają niewiele, wzdłuż dwóch linii czasowych JuloBiznesmen porwany przez terrorystów ETA. To samo jest w wiadomościach. W życiu człowieka dzieci nie mogą podjąć decyzji, na którą nie są gotowe. Jeszcze mniej, gdy go znajdą Ojciec jednego z nich Był jednym z zaangażowanych. Zdeterminowani, by czynić dobro, uwalniają go, ale wpadają w uciekający samochód staw. Wszystkie dzieci uciekły bez szwanku, ale po biznesmenie nie było śladu. I postanawiają zachować tajemnicę Straszna zbrodnia. Jednakże Tajniki Zawsze znajdują sposób Zobacz światło.

Ty też będziesz

-ogłoszenie-