29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka logiczna | Znajdź wartość A, B, C i D: problem matematyczny, którego nie można rozwiązać | sieci społecznościowe | Kolumbia | Meksyk | Argentyna | Stany Zjednoczone | Meksyk

ten że to Które sprawdzą twoje umiejętności z liczbami. 99% użytkowników nie udaje się rozwiązać problemu, ponieważ trzeba znaleźć wartości A, B, C i D. Wydaje się to łatwe, ale innym wyzwaniem jest rozwiązanie go w mniej niż 10 sekund. Jeśli nie możesz za pierwszym razem, możesz zobaczyć odpowiedź na końcu treści.

Przyjrzyj się uważnie, bo wyzwanie nie jest łatwe. Znalezienie wartości może zająć więcej niż 20 sekund. Dlatego dajemy Ci dodatkowe 10 sekund. Jeśli nadal nie możesz znaleźć rozwiązania zagadki logicznej, zobacz poniższy obrazek.

pełen obraz

Spróbuj znaleźć wartości wszystkich liter w tym złożonym ćwiczeniu matematycznym. | Zdjęcie: Debor

rozwiązać wyzwanie

Biorąc pod uwagę przesłanki, sumę rozwiązuje się jak każdą inną kalkulację, od prawej do lewej.

7 + 4 + c Jest to liczba kończąca się na 2. Jeśli literze C przypiszemy wartość 1, otrzymamy wynik 12. Czyli: 7 + 4 + 1 = 12.

W drugiej kolumnie 5 + B + 6 to liczba kończąca się na 5. Jeśli przypiszemy wartość 3 do litery B i dodamy pozostałe 1, otrzymamy 15 jako wynik.

W końcu dochodzimy do setnej kolumny i jak wiemy powinniśmy otrzymać czterocyfrową liczbę kończącą się liczbą 52. Przechodzimy do podstawiania wartości i dodawania.

A + 2 + B = CD52

a + 2 + 3 = 1 d 52

W tym momencie ważne stają się dwa elementy. Liczba, którą powinniśmy otrzymać, jest dwucyfrowa i zaczyna się od liczby 1. Co więcej, od pierwszego momentu wiemy, że A jest mniejsze niż 5. Literze A przypisujemy wartość 4, a pozostałe 1 dopełniamy. czterocyfrowy numer, jak pokazano na poniższym obrazku.

To jest wartość każdej litery. a = 4; b = 3; c = 1; rd = 0.

Co to jest wirusowe wyzwanie?

Viral Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wizualnymi wyzwaniami, quizami oraz łamigłówkami wizualnymi lub logicznymi.

Czym jest test psychologiczny według Zygmunta Freuda?

Nazywany również test psychologiczny, jest narzędziem empirycznym przeznaczonym do pomiaru lub oceny określonej cechy psychologicznej lub ogólnych cech osobowości jednostki. Konstrukcja testu powinna gwarantować, że zachowanie określone przez konkretny detektor jak najwierniej odzwierciedla zachowanie podmiotu w codziennych sytuacjach, w których zdolność, którą test ma ocenić, jest wprowadzana w życie.

Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, doświadczenia, które człowiek gromadzi w ciągu swojego życia, kształtują jego osobowość jako osoby dorosłej. Freud twierdził, że traumatyczne przeżycia miały w tym momencie silny wpływ.

Z drugiej strony UTEL i zlokalizowany w Meksyk, stwierdza, że ​​testy osobowości lub testy psychologiczne są podzielone na trzy części: kwestionariusze, projekcje i postawy, które pozwolą zidentyfikować różne cechy, których być może nie wiedziałeś o sobie i o tym, co myślisz o rzeczach.

READ  Obliczenia i myślenie matematyczne: dwa ćwiczenia zręcznościowe dla mózgu