28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka logiczna | Czy widzisz zwierzę na obrazku?: 98% nie zdołało rozwiązać tej wizualnej układanki | Wizualne wyzwanie wirusowe | Obraz wyzwania wizualnego | Wirusowe wyzwanie | sieci społecznościowe | wirusowy facebook | Kolumbia | Meksyk | Stany Zjednoczone | nnda nnrt | Meksyk

Miliony użytkowników w A inne platformy udostępniają następujące informacje . że to Stało się to prawie niemożliwe do rozwiązania, ponieważ zmusza internautów do maksymalnego wykorzystania swoich możliwości wizualnych. Gotowy?

Tutaj zostawiamy ci zdjęcie . Na zdjęciu widać coś, co wygląda na pień drzewa. Jednak na tym samym zdjęciu jest zwierzę, które jest całkowicie zakamuflowane i jest prawie niemożliwe do zobaczenia. Aby podnieść poziom trudności, dajemy Ci tylko 15 sekund na próbę odnalezienia go.

Spójrz, bo zagadka logiczna nie jest prosta. Możemy tylko powiedzieć, że zwierzę, które musisz znaleźć, to gad. Widziałeś go? Jeśli mimo upływu czasu nie możesz znaleźć celu w tej logicznej zagadce, zostawiamy Ci rozwiązanie poniżej.

pełen obraz

W pniu drzewa znajduje się zakamuflowane w kolorze zwierzę. Spróbuj znaleźć go w mniej niż 15 sekund. Zdjęcie: Pexels

rozwiązać wyzwanie

To wystarczyło. Tak więc po 15 sekundach masz tylko dwie opcje: poddaj się i odpowiedz, gdzie jest zwierzę. Jeśli potrafisz go zlokalizować, jesteś już częścią tego niezwykłego 2% użytkowników, którym udało się rozwiązać zagadkę logiczną. Jeśli stanie się odwrotnie, spójrz na poniższe linie.

Tutaj zostawiamy ci lokalizację ukrytego zwierzęcia.  To była mała jaszczurka.  |  Zdjęcie: Pexels
Tutaj zostawiamy ci lokalizację ukrytego zwierzęcia. To była mała jaszczurka. | Zdjęcie: Pexels

Czym jest łamigłówka logiczna?

ten , znane w sieciach społecznościowych jako wirusowe wyzwania, to hobby lub gry polegające na znajdowaniu rozwiązania pewnych zagadek dzięki naszym umiejętnościom wizualnym i poznawczym.

Aby móc rozwiązywać najczęstsze zagadki, konieczne jest również wykorzystanie naszej wyobraźni i umiejętności dedukowania. Decyzję należy przedstawić wraz z prostym oświadczeniem.

Jest podzielony na paradoksalne łamigłówki, z oszustami lub kalamburami i względną logiką. W dzisiejszych czasach zagadki logiczne pojawiające się w mediach społecznościowych są znane jako wyzwania wirusowe.

Wiele z tych wyzwań polega na znalezieniu celu ukrytego na przedstawionej ilustracji iw większości przypadków masz określoną ilość czasu na znalezienie rozwiązania.

Pochodzenie wirusowych wyzwań

Wirusowe wyzwania prawdopodobnie sięgają końca XIX wieku, kiedy popularna marka balsamów Dr. Seth Arnolds reklamowała swoje produkty za pomocą przyciągających wzrok ilustracji zawierających łamigłówki logiczne.

Ponad sto lat później te obrazy zostały przeprojektowane i teraz krążą w Internecie. Od tego momentu zaczął publikować różne łamigłówki logiczne, które rzucają wyzwanie ludzkiemu oku i niektórym zdolnościom poznawczym ludzi.

Wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, wyzwania te rozprzestrzeniły się wirusowo na miliony użytkowników, a tym samym stały się jednym z najprzyjemniejszych dzisiejszych hobby.

Czy łamigłówki i łamigłówki logiczne są takie same?

Ogólnie można odróżnić zagadki logiczne od zagadek. Pierwszą z nich są gry, w których rozwiązywanie zagadek można osiągnąć poprzez rozumowanie i intuicję. Jest to forma rozrywki nie oparta na wcześniejszej wiedzy, ale raczej umysłowe ćwiczenie odczytywania danych w opisie między wierszami.

Z drugiej strony zagadki są zazwyczaj skierowane do dzieci i są rodzajem układanki ze stwierdzeniem, zwykle przedstawianym w formie rymowanki. Są to proste łamigłówki, które pozwalają uczyć się słów w zabawny sposób, ponieważ opisują rzeczy w sposób pośredni, aby ktoś otrzymał poprawną odpowiedź, w tym wskazówki w ich sformułowaniu.

Chcesz wziąć udział w kolejnej wizualnej zagadce?

Jeśli chcesz dołączyć do kolejnej łamigłówki wizualnej, to jest twój szczęśliwy dzień. daj znać, że w Odkryliśmy wiele wyzwań. Wybierz to, co najbardziej przykuwa Twoją uwagę i to wszystko. Zabawa gwarantowana!

READ  Napięcie w rodzinie: co wydarzyło się w sprawie Enrique Guzman przeciwko Fridzie Sofia