2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka logiczna | Czy możesz znaleźć psy z brązową plamą na obrazku? Wirusowe wyzwanie, którego prawie nikt nie przezwyciężył, to wizualna łamigłówka | test wizualny | Meksyk

język „Pożegnanie” znudzony nim które prezentujemy tutaj. Dzięki wysokiemu poziomowi trudności zabawa jest gwarantowana. O co cię prosi? Poszukaj psów z brązową plamą na obrazku. Mógłbyś? Uważaj, prawie nikt go nie ominie.

Nie ma limitu czasu na odniesienie zwycięstwa, więc możesz opóźnić zadanie. Liczy się dla nas tylko to, że dobrze się bawisz w tym wirusowym wyzwaniu stworzonym przez którą zamieściła na swojej stronie internetowej 21 października br.

Wiemy, że na pierwszy rzut oka sprawia to wrażenie, że wszystkie psy na ilustracji mają szarą plamkę, ale są też psy z brązową plamką. Są tylko dwa. Otwórz szeroko oczy, a będziesz w stanie pokonać tę wizualną łamigłówkę, która poda Ci czas i inne sieci społecznościowe.

wirusowe zdjęcie wyzwania

Brązowe psy są dobrze ukryte na tym zdjęciu. (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Odpowiedź na wyzwanie wirusowe

Jeśli dojdziesz do punktu w notatce, że chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się powyższe psy, informujemy, że poniżej będziesz mógł poznać lokalizację każdego z nich. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej.

Oto psy z brązową plamką.  (Zdjęcie: Noticieros Televisa)
Oto psy z brązową plamką. (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Nie myśl, że nie ma już dla Ciebie wyzwań. zatrudnienie Wydaliśmy już kilka wirusowych wyzwań, które mają na celu dobrą zabawę. Jeśli chcesz zdrowej rozrywki, odwiedź naszą stronę. Do następnego razu!

To może Cię zainteresować

Polecany film

READ  W USA słabną nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa samochodów