2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka logiczna | 96% nie pokonało tego wirusowego wyzwania: na zdjęciu skarpetki powinny być zauważone bez czerwonych obcasów | puzzle wizualne | Meksyk

ten Musisz umilić sobie dzień tutaj. Tak naprawdę. ten Ta notatka ma wysoki poziom trudności. Polega na zlokalizowaniu na zdjęciu skarpetek bez czerwonych obcasów. Czy odważysz się spróbować? Przeczytaj uważnie instrukcje i skup się.

Nie przesadzamy, gdy mówimy, że wyzwanie jest bardzo trudne, bo 96% uczestników nie było w stanie powiedzieć „Ja to zrobiłem”. Dlatego zalecamy zwracanie szczególnej uwagi na szczegóły.

Zapomnij o zegarze. Ta wizualna łamigłówka nie ma ograniczeń czasowych. Jedyne, co nas interesuje, to to, że dobrze się bawisz, aby dołączyć do wirusowego wyzwania stworzonego przez opublikowany dzisiaj na swojej stronie internetowej.

wirusowe zdjęcie wyzwania

Czerwone skarpetki na obcasie są dobrze ukryte na tej ilustracji. Czy możesz je znaleźć? (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Wizualna odpowiedź na zagadkę

Wrzuć ręcznik i chcesz wiedzieć, gdzie na ilustracji znajdują się skarpetki bez czerwonych obcasów? Jeśli twoja odpowiedź jest mocna „Tak”Spójrz na poniższy obrazek, aby zobaczyć, gdzie się znajdują.

Oto czerwone skarpetki bez obcasów.  (Zdjęcie: Noticieros Televisa)
Oto czerwone skarpetki bez obcasów. (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Co to jest wirusowe wyzwanie?

Viral Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wizualnymi wyzwaniami, quizami oraz łamigłówkami wizualnymi lub logicznymi.

Skąd się biorą wirusowe wyzwania?

Wirusowe wyzwania zostały stworzone, aby bawić ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu widzieli wizualne łamigłówki jako alternatywy rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

READ  Meksyk i Argentyna demonstrują przeciwko wenezuelskiej delegacji opozycji Guaido do Organizacji Państw Amerykańskich