2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka Logiczna 2021 | Czy możesz znaleźć rozbite klocki na obrazku? 97% nie zadeklarowało zwycięstwa w tym wirusowym wyzwaniu | puzzle wizualne | Meksyk

język „Pożegnanie” znudzony nim tej notatki. Oko nie jest takie, jakie w nim widzisz i inne sieci społecznościowe. Polega to na odnalezieniu na obrazku rozbitych klocków. 97% uczestników nie może!

Przed uczestnictwem prosimy, aby w miarę możliwości usiąść. Następnie otwórz oczy tak szeroko, jak to możliwe, ponieważ kluczem do zwycięstwa w tym wirusowym wyzwaniu jest zwrócenie szczególnej uwagi na szczegóły ilustracji.

Wyzwanie stworzone przez opublikowany dzisiaj na swojej stronie internetowej. Ze względu na poziom trudności ta wizualna łamigłówka jest nadal komentowana przez użytkowników. Wielu uważa to za najlepsze. Co nam mówisz?

wirusowe zdjęcie wyzwania

Rozbita cegła jest całkowicie ukryta na ilustracji. (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Wizualna odpowiedź na zagadkę

Jeśli zawalisz to wirusowe wyzwanie, prosimy, abyś nie czuł się źle. To jest gra. Czasami wygrywasz, a czasami przegrywasz, wtedy powiemy Ci dokładnie, gdzie są rozbite cegły. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które tutaj umieściliśmy.

Oto zepsuta cegła.  (Zdjęcie: Noticieros Televisa)
Oto zepsuta cegła. (Zdjęcie: Noticieros Televisa)

Co to jest wirusowe wyzwanie?

Viral Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wizualnymi wyzwaniami, quizami oraz łamigłówkami wizualnymi lub logicznymi.

Skąd się biorą wirusowe wyzwania?

Wirusowe wyzwania zostały stworzone, aby bawić ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu widzieli wizualne łamigłówki jako alternatywy rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

READ  David Zepeda: Przefiltrowana scena z filmu „Venom 2”, w której pojawia się meksykański aktor i uruchamiany jest MEMES