31 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniają, że król Karol III zrezygnuje z korony w przyszłym roku

Według kilku prognoz dokonanych w ostatnich tygodniach, którym towarzyszyła potężna prognoza nostradamus, On Król Karol III Być może w bardzo krótkim czasie zrzekł się tronu, co całkowicie zgorszyło media, które z uwagą śledzą szczegóły jego oficjalnej koronacji, która odbędzie się 6 maja.

po śmierci Królowa Izabela II We wrześniu ubiegłego roku jego najstarszy syn, wówczas książę Karol, od razu został monarchą państwowym Zjednoczone Królestwo. Jednak poparcie dla jego rządów jest bardzo zróżnicowane.

Do tego dochodzi fakt, że wiele przepowiedni wskazuje, że jego panowanie było bardzo krótkie. Jednym z nich jest brytyjski astrolog Patricka Arundella który ujawnił, że Karol III abdykuje na rzecz swojego najstarszego syna książę William,

na lato przyszłego roku 2024.

„Carlos musi przestrzegać głębokości zobowiązania, dzielenie się zasobami i zapisami, nie wspominając o ogólnym zarządzaniu majątkiem matki. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Carlos przeszedł na emeryturę na początku lata 2024 roku na rzecz swojego syna, Williama” Prorok.

według czego Astrolog wskazuje, nawet jeśli intencje Carlosa Aby wyjść z biura, prosto do niego rezygnacja Będzie to spowodowane serią ostrych nacisków i odrzuceń, które zrobi duża część społeczeństwa w nadchodzących miesiącach.

Gwiazdy wskazują, że jego panowanie może być burzliwe, być może po części dlatego, że niektóre kraje pod rządami imperialnymi będą dążyć do uzyskania niepodległości, być może dlatego, że Carlos pragnie zmienić Nieruchomość Albo coś na poziomie osobistym. Kiedy wszystkie te energie osiągną swój szczyt, potrzeba wyzwolenia będzie jeszcze głębsza”. Arundel.

Biorąc to pod uwagę, mówiono również o prawdopodobnie tej samej publiczności, która zaczyna rosnąć w tym roku odmowa Za panowania byłego męża zmarłej Diana, księżna Walii.

Jednak zbliża się jego oficjalna koronacja Król Karol III Przygotował już wszystko na to historyczne wydarzenie, które nie miało miejsca od przeszło 70 lat, kiedy to jego matka wstąpiła na tron ​​w r. 1952.

READ  Co Lucero powiedział o zalotach Michelle Curie i jego związku z Megars?