3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniają zdjęcia Octavio Ocaña zażywającego narkotyki (wideo)

W ten czwartek użytkownik ujawnił zdjęcia Octavio Okana Brać narkotyki; W filmie krążącym w Internecie możesz to zobaczyć Aktor chrapie kokainę.

Ośmiosekundowy klip przedstawia Octavio Okania Zabawa z przyjaciółmi, Kilka lat temu.

Po wdychaniu koki aktor, jego przeklęta matka, zapytała: „Czy to w porządku?”, zapytał fotograf, odwracając się do niej i uśmiechając się.

Gdy aktor zorientował się, że jest nagrywany, zakrył kamerę i powiedział do osoby za telefonem komórkowym: „Ach, sukinsynu”.

Octavio Ocaña zmarł z powodu narkomanii?

Po śmierci Octavio Ocaña Tv Notes opublikował notatkę, w której potwierdził śmierć aktora z powodu nadużywania narkotyków i alkoholu.

Według mediów Octavio Ocaña wkroczył w świat alkoholu i narkotyków. Jego dilerzy podobno sugerowali mu, aby wszedł w biznes, a wcześniej.

rzekomo, Octavio Okana Przestał płacić i pozostawił swojego rzekomego szefa w długach; Cytuję go 29 października, żeby zawrzeć umowę, chociaż byłaby to pułapka.

Co skutkowałoby gwizdkiem policyjnym do naśladowania Octavio Okana Stąd jego śmierć, informacja została odrzucona po serii klipów jako dowód wypadku.

Fani Octavio Ocaña domagają się sprawiedliwości za jego śmierć i twierdzą, że nie zażywał narkotyków, jednak użytkownik, który niedawno udostępnił klip, na którym chrapie kokę, uważa inaczej.

„Dobrze, że Octavio Ocaña nie odurzył moich ludzi” – napisał internauta, który podzielił się dowodami na dole filmu.

READ  Kto zagrałby Hermionę w „Harrym Potterze”, gdyby Emma Watson odeszła? - nowości filmowe