27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniają, z kogo zrezygnują w Club América po porażce w Liga MX

W piłce nożnej pozytywny wynik jest świadectwem dobrego występu. To się liczy. Co waży. Zwłaszcza w takim klubie jak Ameryka. Jeśli zwycięstwa nie zostaną osiągnięte, wysiłek i zaangażowanie pozostają na boku, a projekt staje się bezwartościowy. To właśnie dzieje się teraz w kampusie niebieski krem, nie tylko do nowej porażki z UNAM بو PUMA Na liga podrzędny Meksyk krzyczeć A21, ale też jesienią pod koniec Liga Mistrzów CONCACAF który pozostaje uśpiony.

+ Wszystkie ruchy zmierzające do zamknięcia +

Po usunięciu w Stadion AztekówKorporacja podjęła działania, obiecując wprowadzenie zmian, logicznie dodając więcej hałasu do echa eksplozji spowodowanej porażką z rąk Narodowy Klub Uniwersytecki, w poprzednim roku MX Liga Ledwo wygrał dziewięć z 34 razy.

„Dotarliśmy do ćwierćfinału dopiero w dwóch ostatnich turniejach MX Liga I nie wygraliśmy Liga Mistrzów CONCACAF. ostatnie dwa czasopisma Zostały zapomniane. Zarząd zajmie następne trzy tygodnie, aby ocenić krótko- i średnioterminowy projekt sportowy. Zostaną podjęte wszelkie niezbędne środki, aby Club America powrócił na miejsce, do którego należy.” Czyta post.

W tym sensie dziennikarz Cesar Caballero powiedział ESPN Mexico na swoim koncie na Twitterze, że te zmiany ogłoszone wcześniej przez szefów Orły: „zatrudnienie Ameryka Dążą do wyeliminowania wielu przedmiotów: przedmiotów, które żyją kontuzjowane, graczy, którzy nie skupiają się i uszkadzają szatnię, graczy, którzy są w finale i liga To nie istniało.”

Podobnie wspomniany rzecznik napisał również, że gniew zarządu, w przeciwieństwie do poprzednich przecieków, będzie dotyczył nie tylko puli piłkarzy, ale także argentyńskiego stratega: „Z Słoneczny Jest irytacja sugestiami i uzasadnieniami, czy jest wystarczająco dużo czasu na higienę? ”.

READ  W ten sposób Heinz Field zastrzelił Bena Roethlisbergera w swoim ostatnim meczu w Pittsburghu