25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniają, czego Nico Castillo potrzebuje, aby pozostać w Necaxa

Meksyk /

chilijski napastnik, Mikołaja Castillo, został znaleziony Testowany w Necaxa Ale jego kontynuacja w klubie nie stała się jeszcze rzeczywistością, bo najpierw będzie musiał wystąpić ze swoim zespołem Badania medyczne odpowiednie do gry w piłkę nożną.

na próbę Ma problem ze zdrowiem Wzniesie się ponad wszystko i jeśli osiągnie poziom, na którym był, nie będziemy mieli wątpliwości, ale Musisz sprawdzić, czy Twoje zdrowie pozwala Ci konkurować Wysokie wyniki zostaną ocenione, powiedział Santiago San Roman, dyrektor sportowy Necaxy.

podlega pogłębionym badaniom, Zamiast piłkarzy są ludźmi i musimy uważać, aby ich bezpieczeństwo nie było zagrożone.

Lider Nie potrafił wyjaśnić, czy Castillo dostanie pożyczkę, czy jako wolny graczCóż, Chilijczyk wciąż negocjuje to z Orłami.

On jest w trakcie Nie mogę Ci o tym opowiedzieć z powodu oczywistej sytuacji, która się dzieje Nico (Castello) Z nimi, co jest wtedy procesem umownym Mogę podać szczegóły na czas Jeśli to założenie jest prawdziwe.

Nico Benedetti jest opcją dla Necaxy

ten nekaksa może być zainteresowany w usługach Mikołaja Benedettiego, gracz Ameryka A to już nie jest częścią planów zespołu Solari.

„Jest ciekawym graczem Co każdy chciałby mieć, ale nic nie jest oficjalne i nie lubię rozmawiać o plotkach”.

READ  Toluca vs Lyon: gole, podsumowanie i wideo