3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Udało nam się spotkać i współpracować z profesjonalistami, którzy różnią się od nas jako prawników i poznać medycynę z innego punktu widzenia”

„Udało nam się spotkać i współpracować z profesjonalistami, którzy różnią się od nas jako prawników i poznać medycynę z innego punktu widzenia”

spotkanie z Begona Bueno Garcia, lekarz intensywnej terapii z ponad 15-letnim doświadczeniem, a także posiada tytuł magistra chorób zakaźnych. Uczestniczył w szóstym cyklu studiów magisterskich z zakresu doświadczenia medycznego i oceny uszkodzeń ciała, najlepszej płyty w tej edycji.

Pytam. Jak dowiedziałeś się o magisterium? Jaki jest Twój główny cel w rejestracji?

Odpowiadać. Dowiedziałem się o moim dyplomie magisterskim z wpisu online, a następnie skontaktował się ze mną mój koordynator nauczania, który wyjaśnił i wyjaśnił wszystkie moje pytania. Informacja była wierna temu, co otrzymałem później. Pierwotnym celem mistrza było dodatkowe przeszkolenie z zamiarem finansowego uzupełnienia mojej działalności asystenckiej, tak abym mógł w przyszłości przestać pełnić wartę.

P: W jakich aspektach, twoim zdaniem, skorzystałeś z tytułu magistra?

Odp.: W wielu aspektach, a mianowicie: Pozwoliło mi to funkcjonować jako ekspert, o szerokim zakresie, którym mogę samodzielnie zarządzać w zależności od czasu wolnego, jaki mi pozostał dla mojej firmy opiekuńczej. Po zakończeniu zadzwonili do mnie, aby zobaczyć raporty i ocenę obrażeń fizycznych. Przeszkoliła mnie w aspektach mojej codziennej działalności w szpitalu, w których nie szkoliłem się gdzie indziej, co może mieć konsekwencje prawne i jest niezbędne dla naszej praktyki: właściwe przygotowanie świadomej zgody, umiejętność prawidłowego pisania historii, umiejętność bronić się przed skargami pacjentów i wieloma aspektami, na które nie jesteśmy przygotowani ani na zajęciach, ani podczas pobytu. Umożliwiło mi to poznanie kolegów z innych dyscyplin i wymianę doświadczeń na studiach magisterskich i później dotyczących doświadczeń. W ten sam sposób mogliśmy spotykać się i pracować ramię w ramię z innymi niż my profesjonalistami jako prawnicy i poznawać medycynę z innego punktu widzenia.

P: Jak oceniasz nauczane zajęcia? A co z nauczycielami?

c. Chodzenie na zajęcia w każdy piątek to wielki wysiłek, ale polecam wszystkim. Zajęcia są bardzo ciekawe i służą zadaniu pytań i wyjaśnieniu pojęć, czasem dalekich od naszego medycznego słownictwa. Ponadto pozwala poznać nauczycieli i kolegów z klasy. W każdym razie masz możliwość przesyłania strumieniowego i całej zawartości online, co jest również przydatne, gdy w pewnym momencie nie możesz iść na zajęcia. Materiały szkoleniowe, które ci dają, są podzielone na tygodnie, abyś mógł je uporządkować. A praktyki drugiej części mistrza sprawiają, że czujesz się jak na sali sądowej, gdzie jesteś przygotowany na stawienie czoła trudnościom, jakie może narzucić strona przeciwna i sędzia. Z doświadczenia powiedziałbym, że potrafiłem zastosować to, czego nauczyłem się na studiach magisterskich. Dają ci nawet lekcję, jak reklamować swoją aktywność podczas ćwiczeń, co będzie bardzo pomocne. Krótko mówiąc, obejmuje wszystkie aspekty potrzebne do przeszkolenia Cię w tym temacie.

READ  Zdrowie psychiczne: Wskazówki dotyczące przystosowania się do zmian w życiu - Zdrowie

Nauczyciele są bardzo profesjonalni, bliscy i dostępni. Masz oddanego korepetytora w pełni dostępnego, który pomoże ci we wszystkim, czego potrzebujesz, i to samo dotyczy twojej pracy magisterskiej. W końcu stają się bardziej kolegami niż nauczycielami. Profesorowie oddają do Twojej dyspozycji całe swoje doświadczenie w obronie najlepszych dla Twojego szkolenia pracowników służby zdrowia. Ponadto otrzymuje wsparcie z Uniwersytetu Alcala.

P Czy uważasz, że stopień magistra jest odpowiednio dostosowany do realnych potrzeb życia codziennego?

A. Całkowicie. Dzisiaj wszyscy pracownicy służby zdrowia są narażeni na potencjalne roszczenia pacjenta/klienta i musimy wiedzieć, jak sobie z tym poradzić, a przede wszystkim, jak temu zapobiec. Każdego dnia udzielamy świadomych zgód, uzyskujemy dostęp do dokumentacji medycznej, piszemy raporty, a często nie robimy tego właściwie tak, jak powinniśmy. Tego nauczyło mnie doskonalenie nauczycieli w mojej codziennej praktyce.

P: Jakieś możliwe ulepszenia? Czy polecam? Dlaczego?

Jeśli chodzi o ulepszenia mojego osobistego doświadczenia, niczego mi nie brakuje. Oczywiście polecam, ponieważ wierzę, że nie tylko pozwala to na pracę w innym aspekcie niż opieka z uwzględnieniem związanych z tym możliwości, ale że konieczne było ulepszenie wielu aspektów mojej praktyki szpitalnej, zapewniając wartość dodaną mojej wznawiać. Uniwersytet Alcala i Fundacja Unitco Promocja Magisterium z Ekspertyz Medycznych i Oceny Uszkodzeń Ciała, która w tym roku promuje swoją ósmą edycję. Jeśli Cię to interesuje, kontynuuj ten link.