22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uciekli z plaży w Tel Awiwie przed alarmem bombowym – Uno TV

Uciekli z plaży w Tel Awiwie przed alarmem bombowym – Uno TV

Uciekli z plaży w Tel Awiwie przed alarmem bombowym – Uno TV
Uciekli z plaży w Tel Awiwie przed alarmem bombowym. Zdjęcie: Reuters

spanikowani ludzie uciekli Plaża w Tel Awiwiechociaż się wydaje Syreny W tę niedzielę po Izrael zaatakuje Palestyńskie cele na weekend i przeprowadzają ataki rakietowe dalekiego zasięgu na ich miasta.

pomimo Izrael i bojowników Palestyński Islamski Dżihad Zgodzili się na Rozejm w Gazie Od niedzieli wieczorem z Mediacja w KairzeArmia izraelska zaatakowała pozycje zbrojnej grupy palestyńskiej w WęzełMinuty po rozpoczęciu uzgodnionego rozejmu.

Turyści i wczasowicze na plaży w Tel Awiwie w Izraelu byli spokojni, dopóki nie zabrzmiały syreny. Zdjęcie: Reuters

W odpowiedzi na wystrzelenie rakiet na terytorium Izraela armia atakuje obecnie dużą liczbę celów należących do organizacji terrorystycznej. Islamski Dżihad w Strefie GazyArmia izraelska powiedziała w oświadczeniu.

Zapewnij film wyjaśniający, w jaki sposób Ludzie i psy musieli uciekać z plaży? Podczas gdy syrena została aktywowana przez atak powietrzny w miastach południa Izrael Blisko Strefa GazyWkrótce po rozpoczęciu rozejmu.

W scenie jest Danteska, Obywatele Izraela i turyści Ci, którzy byli na tym brzegu, uciekają z tego miejsca, jak tylko mogli, a niektórzy, którzy wyszli z morza, zakładają sandały, aby uciec. Zarówno kobiety niosące dzieci, jak i mężczyźni niosący swoje rzeczy, zostawiają strach i starają się schronić w pobliskich hotelach.

„Syreny zabrzmiały w Strefie Gazy” – dodał.

Oświadczenie armii izraelskiej

Izrael i palestyńska grupa zbrojna naruszają zawieszenie broni

Armia izraelska już wcześniej informowała, że Bombardowanie Gazy trwało dalej Po wejściu w życie o godzinie 20:30 czasu lokalnego wynegocjować zawieszenie broni do Egiptaby odpowiedzieć Pociski wystrzeliwane wcześniej przez organizację terrorystyczną z kieszeni.

Egipskie źródło bezpieczeństwa powiedziało, że Izrael Zaakceptował tę propozycję, podczas gdy palestyński urzędnik znał wysiłki Egipt Powiedział, że zawieszenie broni wejdzie w życie o godzinie 20:00.

rzecznicy Izrael i Islamski dżihadFrakcja, w której walczył Węzeł Ponieważ starcia wybuchły w ostatni piątek 5 sierpnia, nie potwierdzili tego i powiedzieli tylko, że mają z nimi kontakt Kair.

urzędnicy Węzeł Powiedzieli, że do tej pory zginęło 31 Palestyńczyków, co najmniej jedna trzecia z nich to cywile. Pociski sparaliżowały większość południa Izrael I wysłał mieszkańców miast takich jak Tel Awiw i Aszkelon a schrony.

READ  Izrael bombarduje Zachodni Brzeg w operacji na dużą skalę – DW – 07.03.2023