25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ubisoft traci lidera wśród narzekań na nękanie

Virginie Haas pracowała na tym stanowisku przez 16 miesięcy i teraz będzie szukać „nowych działań”.

Napisane przez Axela Garcię / 12 komentarzy

Ubisoft właśnie ogłosił rajd Dziewica Haas, jeden z globalnych liderów produkcji, który pracował dla 16 miesięcy Na tym stanowisku w firmie. Firma deklaruje, że już szuka następcy, a tymczasem kierowany przez nią zespół będzie samodzielnie odpowiadał za wszystkie projekty, w które się angażuje.

Odejście Haasa zbiega się z trudną sytuacją, w jakiej znajduje się firmaHaas zdecydował się opuścić Ubisoft w celach badawczych ’Inne czynności’Firma zawiesiła (wg VGC). Jego odejście zbiega się z trudną sytuacją, w jakiej ta firma znajduje się od tego czasu Wielu pracowników oskarża Ubisoft o zachowania takie jak wroga kultura i nękanie.

Ubisoft traci lidera wśród narzekań na nękanie

Pomijając komentarz Ubisoftu, nie mamy żadnych dalszych szczegółów na ten temat, ponieważ Haas jeszcze nic na ten temat nie powiedział. Przed odejściem ze stanowiska, które dzisiaj odchodzi, pracował w firmie przez trzy lata niezależny menedżer na swoim pokładzie, dodając ponad cztery lata doświadczenia w Ubisoft.

Ubisoft niedawno to przyznał Nie zachowywała się właściwie w obliczu skarg swoich pracownikówW ten sposób „ludzie stracili zaufanie”. Kilku pracowników o tym wspomniało Nie wolno im rozmawiać z dziennikarzamii że firma stara się pogrzeb problem zamiast go rozwiązywać.

Więcej na temat: Ubisoft.

READ  Co jeśli nie jest to najlepsze składane urządzenie od Samsunga? To chiński telefon komórkowy, który podniesie poprzeczkę