28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

U Juliana Gilla zdiagnozowano raka skóry i miał imponującą bliznę: „Znęcałem się nad słońcem”

Julian Gill musi chodzić na badania lekarskie co sześć miesięcy (Zdjęcie: Instagram / @juliangil)

Jako sposób na edukowanie ludzi na temat nowotwór skóryI Julian Gil Postanowiłem opowiedzieć historię duża blizna na jego ramieniu. Aktor podzielił się ze swoimi zwolennikami, że zdiagnozowano u niego chorobę w połowie roku Koronawirus pandemia.

Powodem, dla którego był tak otwarty na swoich fanów, było to, że ciągle zadawali mu pytania: Wielu z Was pytało mnie o bliznę Mam go na piersi, chcę Ci powiedzieć, że rok temu zdiagnozowano u mnie raka skóry. Mam nadzieję, że ten film pomoże ci się przetestować i nigdy nie pomyślisz, że jesteśmy chorzy. Lubię!”napisał w swoim opisie wideo.

Tak wyglądało uzdrowienie (zdjęcie: dzięki uprzejmości/lidereslatinosmx)
Tak wyglądało uzdrowienie (zdjęcie: dzięki uprzejmości /lidereslatinosmx)

Na przepięknych zdjęciach aktor pokazał, jak przebiegał jego proces, od momentu operacji, w której lekarz wyciągnął uszkodzoną tkankę, do gojenia Co najmniej sześć szwów i trochę siniaków. Obecnie można zobaczyć tylko jeden Blizna keloidowa jest jaśniejsza niż twoja skóra w cieniu.

Pierwszą rzeczą, którą Julian Gill odkrył na swojej skórze, był „mały pieprzyk z niewielką ulgą”, więc złożył wizytę Dermatolog i endokrynolog Giselle s Okazuje się, że to rak skóry.Dlatego konieczna była operacja. Choć bohater serialu jest już dobry, diagnoza była bardzo szokująca.

To był proces (zdjęcie: dzięki uprzejmości @lidereslatinosmx)
To był proces (zdjęcie: dzięki uprzejmości @lidereslatinosmx)

„Dla mnie to był bardzo duży szok, kiedy dowiedziałem się, że mam raka skóry, Jak każdy, nigdy nie sądziłem, że da miMyślimy, że jesteśmy superbohaterami i nic się nie stanie, wszystko będzie dobrze, pomysł jest taki, że mnie to spotkało i ten film jest dedykowany Spraw, aby ludzie zdali sobie sprawę, że musimy o siebie zadbać.”Cross w swoim filmie na Facebooku.

READ  Dead Dead Demon Dedestruction manga dostaje anime - Kudasai

Obok, Julian Gill uznał swoją odpowiedzialność za rozwój raka I podzielił się ze swoimi zwolennikami, że pomyślał już wystarczająco, by bardziej uważać na swoją skórę, bo bliscy już go ostrzegali, ale czuł się odporny i nie brał pod uwagę możliwych konsekwencji ciągłego opalania.

„Rozumiem, że (rozwój raka) To musiało być z powodu nadmiaru słońca, w Portoryko za bardzo obraziłem słońce, Chciałem być czarny, zwęglony, byłem jednym z tych, którzy sami nawet smarowali olejkiem dla dzieci i w ten sposób wywracałem się do góry nogami na słońcu, no cóż, wszyscy mi mówili, żebym nie brał zbyt dużo prysznica, a to dałoby mi skórę rak, ale Myślałem, że jestem superbohaterem i myślałem, że mnie nie pobije”.wskazał.

Tak obecnie wygląda jego blizna (fot. Facebook / JULIANGILTV)
Tak obecnie wygląda jego blizna (fot. Facebook / JULIANGILTV)

Oprócz doradzania swoim wyznawcom, mówiąc „Nie opalaj się, a przynajmniej nie przesadzaj lub Użyj kremu przeciwsłonecznego lub kremu przeciwsłonecznegoJulian Gil podzielił się, że musi stale przechodzić badania lekarskie, ponieważ choroba może objawiać się w innej części jego ciała z subtelnymi objawami.

„Co 6 miesięcy muszę iść na badania i sprawdzę nos, bo dermatolog zobaczyła coś, co jej się nie podobało”Podziel się aktorem.

Wśród komentarzy jego fani nie wahali się wymieniać przesłań o wsparciu i podziękowali aktorowi za szczerość w związku z tym doświadczeniem: „Cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku, przytul, niech Bóg Cię błogosławi i nie opuszcza egzaminów.” , nadal okresowo odwiedzasz lekarza, aby upewnić się, że choroba jest pod kontrolą”, „Julian Gill życzę mu wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia, niech Bóg się nim zaopiekuje i zawsze go chroni, wielu błogosławieństw” oraz Rozumiem szok JulianaPrzechodzimy przez to samo, u mojego męża wykryto raka skóry”. Niektóre teksty, które można było przeczytać, znajdowały się na jego profilu.

READ  Precious: Crystal Silva udowadnia, że ​​dżins jest produkowany na 2022 rok w tym wyglądzie | Zdjęcie

Czytaj: