2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tylko fani mu nie wystarczą; Influencer pobiera opłatę Bliski przyjaciel Instagramu

  • Według niedawnego raportu na całym świecie jest ponad 200 milionów twórców treści lub tzw influencerzy.

  • W świecie sieci społecznościowych Instagram ma ponad miliard zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

  • Badanie wykazało, że 66 procent ludzi ma większe zaufanie do opinii publikowanych w sieciach społecznościowych.

Nie tak dawno temu Instagram uruchomił funkcję „Bliski przyjaciel”, nowy sposób na zarabianie na metasieci społecznościowej, w której każdy wpływowyMożesz nawet pobierać opłaty za ekskluzywne treści.

Wraz z upływem czasu, a co za tym idzie, wraz z boomem zwanym twórcami treści lub influencerzySieci społecznościowe zmieniają swoje funkcje w taki sposób, że są już przestrzeniami niemal w całości dedykowanymi temu sektorowi społeczeństwa cyfrowego.

Czyli w obliczu kryzysu spowodowanego nadejściem pandemii, sieci społecznościowych i platform cyfrowych, oczywiście, influencerzyIdealne narzędzie dla marek, aby dotrzeć do nowych odbiorców.

Jego pomyślność była tak wielka, że ​​nawet dzisiaj, jak wykazały badania platformy ThomsonA Szacuje się, że 92 procent osób jest bardziej podatnych na rekomendacje innych użytkowników O markach czy produktach, nawet jeśli nie wiedzą, kogo osobiście polecić.

Ponadto, zgodnie z danymi z PostcronA 66 procent osób bardziej ufa komentarzom publikowanym w mediach społecznościowych.

Mając na uwadze te dane, mówimy o momencie z życia sieci społecznościowych, w którym wszystko dzieje się bez wątpienia, a młodzi ludzie podążają ścieżką, aby podążać tą ścieżką.

Z drugiej strony pamiętajmy, że poza scenariuszami interakcji cyfrowych, dziś możemy powiedzieć, że każda sieć społecznościowa obecna na rynku to szansa biznesowa i w tym sensie OnlyFans jest jedną z najbardziej gniewnych sieci ostatnich lat .

W tym kontekście raport z Axios ujawnia, że ​​do 2021 roku OnlyFans miało już 1,6 miliona twórców i ponad 150 milionów subskrybentów na całym świeciektóre według szacunków wydano około 2,3 miliarda dolarów, z czego około 85 procent przeznaczono na treści o charakterze pornograficznym.

READ  Masz dzieci i jesteś klientem Santander lub Banorte? Sprawdź to

Dzisiaj, ze względu na ogromny wpływ OnlyFans, wiele platform pojawia się w celu stworzenia rentownego modelu biznesowego, a inne są po prostu przeprojektowywane.

Co to jest wpływowy Rysunki na jego koncie na Instagramie „Bliski przyjaciel”

W marcu ubiegłego roku Instagram uruchomił funkcję o nazwie „Bliski przyjaciel”, która jest opcją dla każdego wpływowy Zarabianie można uzyskać dzięki ekskluzywnym treściom.

Teraz, w sieciach społecznościowych, inicjatywa influencera sprzedającego subskrypcje swoim bliskim znajomym z sieci społecznościowej Meta zaczęła odbijać się echem, naliczając od 22 000 pesos za miesięczną subskrypcję do prawie 240 000 pesos za cały rok.

Zgodnie z oczekiwaniami społeczność Twittera nie milczała i publikuje wszelkiego rodzaju komentarze przeciwko tego rodzaju praktykom.

Obecna epoka jest niewątpliwie zdominowana przez sieci społecznościowe, przestrzenie, które spopularyzowały zawód Efekt lub są również nazywani „twórcami treści”; Jednak od dawna pojawia się wezwanie do uregulowania praktyk tych osobowości w Internecie.

W krajach takich jak Chiny, na przykład, obecnie wymagane jest ukończenie studiów wyższych przynajmniej od tych, którzy chcą stać się wpływowymi osobami.

Z drugiej strony w Meksyku w maju zeszłego roku wprowadzono inicjatywę prawną mającą na celu uregulowanie tej pracy. Ideą, jak się okazało, jest to, że gdy Twoje posty są generowane dla zysku (czyli płatne), YouTuberzy lub influencerzy zaczynają płacić podatki przed SAT.

READ  Ponownie podnosi cenę o 75 punktów bazowych - El Financiero

Czytaj teraz: