28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tyle Cruz Azul zapłaci Charliemu Rodriguezowi

Nie może być w porządku Niebieski krzyż. Podpis Charlie Rodriguez, Z Schemat, wysłanie ich nie będzie kosztować Louis Romo W przypadku królewskiej drużyny wyciekło, ile maszyna zapłaci pomocnikowi.

Meksykański pomocnik stanie się wzmocnieniem dla Niebieski krzyż, wraz z personelem jak

Chrześcijański Tabo
, Alejandro Mayorga
s Auriel Antoniusz, oprócz możliwości dostępu chrześcijanin Bawona. Prawdziwym błędem jest błąd, który gromadzą ciała niebieskie.

Może Cię zainteresować: ile Cruz Azul zapłaci za przybycie Erika Lira

Cruz Azul 1-1 Santos: Liga MX Podsumowanie drugiego meczu

Szczegóły autografu Charliego Rodrigueza

Według informacji TUDN maszyna zapłaci 2 miliony dolarów za podpisanie Charlie Rodriguez. To jest przybycie Louis Romo a Schemat Nie wystarczyło skorzystać z usług pomocnika.

Jakoś negocjacje nadal są dobre dla Niebieski krzyżPonieważ stracili nadzieję na odnowienie Louis Romo I pójdzie za darmo do SchematKiedy Twoja umowa wygaśnie. Zamiast tego mogli dodać gracza takiego jak Charlie, który ma dużo projekcji.

Louis Romo s Charlie Rodriguez Byli częścią Reprezentacja Meksyku kto zdobył brązowy medal w Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, a teraz zagrają na jednej z giełd o najwyższych oczekiwaniach w Liga BBVA MX.

Mieszaj Sport

Wzmocnienia Cruz Azul

Niebieski krzyż Wykonuje całkowity remont kampusu, z którego zaczął się wychodzić Urbelin Pineda. Meksykański pomocnik rozwiązał kontrakt z drużyną i wydaje się, że ma przed sobą przyszłość w Europie.

Dołącz do niego z imionami takimi jak Walter Montoya i Yoshimar Jotun s Roberto Alvaradokto został wysłany do chivas Zamiast tego Auriel Antoniusz s Alejandro Mayorga. Teraz postępuj zgodnie z danymi wyjściowymi Louis Romoprzez którą otrzymają Charlie Rodriguez s Jonathan Rodriguez. To będzie alternatywa dla Urugwaju Christian Pavonkto przyjedzie z Boca Juniors.

READ  Josh Roar Liam Hendrix lojalny wobec roku 2021

Może cię to zainteresować: Ameryka odmówiłaby podpisania napastnika Cruz Azul