11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tygrysy gotują Carlos Salcedo-Iverson Sutildo handlują z Toronto

Monterrey, Nuevo Leon /

Carlos Salcedo zaraz do niego pójdę Toronto FC z MLS i już gotujesz z tygrysy Wymieniaj zawodników, aby rozpocząć obrońcę, bo mieszkańcy Monterrey to uwielbiali wersja sutildo Są w szczegółach jego integracji z kampusem, takich jak: Zaawansowana pierwsza połowa.

Źródła zaznajomione z negocjacjami potwierdziły temu portalowi, że oba kluby o tym decydują Kwota ekonomiczna zostanie założona przez tytan i żywioł wenezuelskitak jak chce fundusz auriazul.

Mają nadzieję, że następnego dnia operacja zostanie rozwiązana 48 godzin Wreszcie Salcido Opuściłem Cat Club, ponieważ poprosił o odejście na obecnym rynku transferowym po tym, jak nie chciał przedłużyć kontraktu, który kończy się w grudzień 2022.

Salcedo będzie graczem franczyzowym Toronto FC

Toronto chcę obrońcy 28 lat w jaki sposób gracz franczyzowy Zajmie miejsce, z którego wyjedziesz sutildu W kanadyjskiej instytucji bez względu na to, co się stanie Lorenzo Insygne Masz ten znak podczas łączenia w lecie.

Zasady MLS Pozwalają na 3 franczyzobiorców, a jeśli chcesz dodać więcej przedmiotów, klub musi zapłacić podatek, aby go zarejestrować. Lista TFC pozostanie z JOzzy Altidorei Carlos Salcedo s Alex PozuloJeśli zamiana zostanie potwierdzona.

READ  Tri Sub-20 zajął pierwsze miejsce, ale walczył z Haiti