3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twój czas nadszedł!  Odbędzie się selekcja do filmu „El Desaire”, którego koproducentami są Vanguardia i Epic Film Institute

Twój czas nadszedł! Odbędzie się selekcja do filmu „El Desaire”, którego koproducentami są Vanguardia i Epic Film Institute

Przez trzy dni będzie plik Wybór talentów Być częścią obsady Film Snuba Film, który będzie kręcony w Saltillo, będzie współproducentem gazety Vanguard i Epic Film Institute.

W piątek ogłoszono, że aktorzy z doświadczeniem lub bez zostali zaproszeni do udziału w projekcie inspirowanym Corrido przez Rositę Alvírez i Reżyseria: Gabriel Ramos.

„To projekt, który wyrósł z idei podnoszenia świadomości na temat kobietobójstwa, Rosetta Alvers W końcu to morderstwo kobiet, to uniwersalny temat, o którym wszyscy musimy pomyśleć.Luce, każdego dnia w Meksyku mordowanych jest 11 kobiet, a to wielka szkodaRamos wyraził to podczas wywiadu z VMÁS w kwietniu ubiegłego roku.

Zadzwoń na następny weekend.

cytaty

Według oficjalnych informacji, obsada zostanie obsadzona w TEatro García Carrillo 2-4 czerwca Od 15:00 do 18:00.

Przedział wiekowy, do którego należy należeć Wiek projektu wynosi od 16 do 66 lat i nie jest wymagane doświadczenie. Zgodnie z opisem w ogłoszeniu o procesie selekcji.

Wiadomo też, że dostanie zapłatę projekt dla wybranych.

Rozmawiając z założycielem Epic Film Institute, VMÁS ujawnił, że lokalizacje będą stanowić stronę główną Ulice Historycznego Saltillo. Ponadto niektórzy uczniowie wezmą udział w projekcie, aby sprawdzić, czego nauczyli się w klasie.

Możesz być zainteresowany: Co robić w Saltillo? Przygody z Mario Bros., Whoa, Mazter Sound i The Little Mermaid

Dzięki temu projektowi, w którym Vanguardia Newspapers, University of Carolina, Inc Epicki Instytut Filmowy A władze miejskie Saltillo przyłączają się do celu, jakim jest pokazanie Saltillo i regionu przed oczami innych produkcji filmowych w kraju.

READ  Tajna wiadomość Meghan Markle i Harry'ego do króla Karola III ukryta w życzeniach bożonarodzeniowych