30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twitter właśnie ożywił stare usunięte tweety od tysięcy użytkowników

Znany podcaster i redaktor The Verge ujawnił problem z Twitterem. Platforma odtwarza usunięte tweety i retweety.

Niektórzy użytkownicy ujawnili irytujący problem z Twitterem. Jego usunięte tweety i retweety pojawiły się ponownie.

Jeśli jesteś użytkownikiem Twittera, zalecamy w tej chwili przejście do swojej aplikacji i sprawdzenie swojego kanału informacyjnego, może cię czekać rozczarowująca niespodzianka, ponieważ została wydana całkiem niedawno Mały, ale irytujący „błąd” związany z usuniętymi tweetami i retweetamite pojawiły się ponownie w profilach.

Po ulepszeniach bezpośrednich wiadomości i rozmów wideo na Twitterze, dla wielu użytkowników pojawił się bardzo irytujący błąd. Zgadza się, jakby to był żart Elona Muska, redaktor The Verge, James Vincent, ujawnił, że wiele jego usuniętych tweetów powróciło. Tak, Posty, które usunął jakiś czas temu, są z powrotem na jego profilu.

8 maja usunąłem swoje tweety (znam datę, bo o tym tweetowałem). Ale kiedy dziś rano sprawdziłem swoją oś czasu, Twitter bez ostrzeżenia usunął kilka starych tweetów. To kolejny przykład nieprzewidywalnej infrastruktury Twittera…

Wielu użytkowników dotyka problem usuniętych postów powracających do Twittera

Jednak problem się nie skończył, ponieważ po przeprowadzeniu małego śledztwa Vincent zdał sobie z tego sprawę Nie był jedynym poszkodowanym Wielu innych użytkowników przechodziło przez to samo.

Podcaster Dick Morrell również uczestniczył za pośrednictwem mastodont Twoje złe doświadczenia z tym problemem. Ponadto Morel powiedział stronie ZDNET To Już 400 osób skontaktowało się z nim, aby dowiedzieć się, co jest nie tak.

W listopadzie ubiegłego roku usunąłem wszystkie moje tweety. Każdy. Następnie włączyłem Redact i usunąłem wszystkie moje polubienia, media i retweety. Zniknęło 38 tysięcy tweetów… Przez sześć miesięcy miałem w internecie 5 subtweetów. Dzisiaj obudziłem się i znalazłem 34 000 z nich przywróconych przez Twittera, który rzekomo pobrał kopię zapasową z farmy serwerów. Teraz jest ponownie usuwany. To wyjaśnia, dlaczego nie powinieneś używać Twittera, dołącz do nas w ogóle… Dodatek: Jeśli dotyczy to Ciebie, śledź mnie tutaj i opublikuj szczegółowe informacje o swoich doświadczeniach. Jestem w kontakcie z Twitterem.

Chociaż Vincent nie potrafi wyjaśnić, jak powszechny jest obecnie ten błąd, można go wydedukować Spowodowane przez problem z serwerem Twittera Lub zmiany w platformie, które mogły nadejść Rodzaj awarii z aplikacjami innych firm co ułatwiło Vincentowi, Muriel i innym usuwanie tweetów bez konieczności korzystania z Twittera.

READ  Fizycy po raz pierwszy odkryli neutrina za pomocą Wielkiego Zderzacza Hadronów

Miejmy nadzieję, że Elon Musk dostarczy informacji na ten temat tak szybko, jak będzie mógł sprzymierzyć się ze Spotify, aby zaatakować politykę Apple, która została efekt Niektóre modyfikacje Twittera i że można znaleźć rozwiązanie dla osób, których to dotyczy.