18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twitter ogranicza personel nadzorujący moderację treści

Twitter ogranicza personel nadzorujący moderację treści

Rabat na Twitterze
Cięcia są uzupełnieniem cięć wprowadzonych w listopadzie. | Zdjęcie: Pexels.

Świergot gotowy Zniżki dla nowych pracowników W zespole ds. zaufania i bezpieczeństwa odpowiedzialnym za globalna moderacja treści, I w jednym Jednostka ds. mowy nienawiści i molestowania, Bloomberg poinformował w sobotę.

Według raportu, powołując się na osoby zaznajomione ze sprawą, W piątek trafił nie mniej niż tuzin innych cięć w nocy dla pracowników z Twittera W biurach firmy w Dublinie i Singapurze.

pomiędzy Został uruchomiony z platformy społecznościowej należącej do Elona Muska Należą do nich Noor Azhar Bin Ayub, który został mianowany stosunkowo niedawno na stanowisko Site Integrity Officer w regionie Azji i Pacyfiku, oraz Ana Luisa Dominguez, Senior Director of Revenue Policy w Świergot— poinformowała amerykańska firma doradztwa finansowego.

Tak jak oni byli Odizoluj pracowników od zespołów, których zadaniem jest polityka dezinformacyjna, globalne apele i media państwowe Na platformie dodaj raport.

Jeśli chodzi o zwolnienia, wiceprezes zaufania i bezpieczeństwa w ŚwiergotElla Irwin potwierdziła to agencji informacyjnej Reuters Twitter dokonał pewnych cięć w zespole zaufania i bezpieczeństwa w piątek wieczoremAle nie podała szczegółów.

„Mamy tysiące ludzi w Trust and Safety, którzy pracują nad moderacją treści i nie ograniczyliśmy liczby zespołów, które wykonują tę pracę na co dzień” – powiedział za pośrednictwem poczty elektronicznej.

„Niektóre redukcje dotyczyły obszarów, które albo nie miały wystarczającej skali, albo tam, gdzie sensowne było wzmocnienie” – dodał.

the Zniżki dla pracowników Twittera dodano do W listopadzie zwolniono 3700 pracowników Aby obniżyć koszty, setki później zrezygnowano.

Ta kontrowersja dodaje się do tych, które nękają platformę, odkąd Elon Musk przejął firmę, takich jak Zawieszenie kont dziennikarzy, Rozwiązanie Sekretariatu i Rady Bezpieczeństwa i Promuj inne sieci społecznościowe na swoich kontach i tweetach.