28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

TV Azteca „tonie” „Hoy”: po operacjach kontrowersyjna prezenterka dołącza do „VLA” i „Run” Laury G

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Kierowca gwiazdy dołącza chodź radość Po tym, jak publiczność poprosiła ją o ponowne zobaczenie rano Azteca TV Aby zadać silny cios Dzisiejszy program Teraz, gdy jest połączony Tania Rincon. Czy to zastępuje? Laura J?

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

To jest o Były członek Zakochanie się w Danieli Alexis, znany jako „La pepchita”, który był na wystawie we wtorek tylko po to, by opowiedzieć o swoim doświadczeniu w Gwiazda Mistrza Kuchni Po tym, jak został wyeliminowany w zeszły piątek.

Instagram vengalaalegriatva

Teraz Al Sabah ogłosiła, że ​​jest gospodarzem gościnnym w środę, a opinie użytkowników były szybkie. Jest influencerką, która przez lata widziała ogromną zmianę w swojej sylwetce z jej powodu operacjeTo jeden z faworytów tłumu.

La pepchita jest z nami w tę środę na forum #VLA! Nie przegap 8:55 przez @aztecauno! alexissoy ”, napisali.

Instagram vengalaalegriatva

Fani serialu byli tak podekscytowani, że w komentarzach poprosili o jego naprawienie i wymianę Laura JKto po opuszczeniu szeregów? Telewiza Dołączył do Ajusco, jednak nie udało mu się podbić tłumu i nadal to robi Krytykować.

Jak pamiętasz, kierowca był często denerwująca ofiara I atakuje, kiedy rzeczywiście wygląda, jakby śpiewał Chcę śpiewać!Poza tym została wyróżniona za „złe zachowanie”.

Kiedy gospodarz próbował wrócić do śpiewającego reality show i został poddany pod głosowanie, publiczność wolała to Carlos Eduardo Rico A ja zostałem na zewnątrz.

Tak użytkownicy zareagowali na wiadomość o powrocie „La Bebeshita”. Niektórzy nawet „uciekali” w komentarzach, jednak ostatnim słowem, kto wchodzi lub wychodzi z transmisji, jest produkcja, więc nie wiadomo, co może się wydarzyć.

Z drugiej strony krąży pogłoska, że ​​były uczestnik zakochiwać się, który od 5 lat jest w telewizji Azteca, może dołączyć do porannego programu, ale w wersji weekend.

Bo zaledwie dwa tygodnie po premierze niektórzy kierowcy nie mogli przekonać, kierownictwo rzekomo postawiłoby ultimatum Cynthia Gonzalez I Matt Alvarez, którzy nie lubili użytkowników w ich roli w programie.

Z tego powodu pojawiła się plotka, że ​​dyrektorzy chodź radość Przygotowywali już pewne zmiany, takie jak ewentualne przybycie „La Bebeshita” zygzak ZelmaNastępnie internauci konsekwentnie o to prosili, odkąd ogłoszono transmisję.

Warto zauważyć, że nie zostało to jeszcze potwierdzone przez oficjalne źródło, więc pozostaje na szczycie spekulacji.

Źródło: Instagram @vengalaalegriatva i Twitter @VengaLaAlegria

READ  Idziesz do Televisy? Azteca TV opuści Javiera Alatorre'a bez pracy po 27 latach w Hechos