28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Turyści uchwycili moment zjedzenia człowieka przez rekina na plaży w Egipcie

Grupa turystów korzystających z wakacji egzotyczna plażaprzyłączać Dream Beach Hotel z Hurghady w EgiptByli świadkami niezwykłej sceny, która sprawiła, że ​​zadrżeli i krzyknęli ze strachu.

Człowiek odważył się poza brzegi i do głębokie morze. Nikt jednak nie przypuszczał, że los przygotował dla niego przerażające odkrycie: spotkanie Z żarłocznym rekinem.

Świadkowie na miejscu zdarzenia krzyczeli z przerażenia, gdy zobaczyli, że nic nie mogą zrobić, gdy mężczyzna wzywa pomocy.

polecamy

Mimo szybkiej reakcji personelu hotelu i służb ratowniczych śmierć wykonała swoją straszną robotę. właśnie się spotkałem fragmenty ciała Dla człowieka w środku tragedii.

Rosyjskie media zidentyfikowały ofiarę pod nazwiskiem Władimir Popow Obywatel pochodzenia rosyjskiego.

Według amerykańskiej agencji informacyjnej TASS, ok motyw rosyjski Towarzyszyła mu jego dziewczyna, ale udało jej się wydostać z morza bez szwanku.

Z powodu zdarzenia obsługa plaży zamknęła wejście do morza dla turystów.

On Szokujące wideoTragedia szybko rozprzestrzeniła się w sieciach społecznościowych, pozostawiając setki użytkowników zdezorientowanych i zaniepokojonych.

Wielu wyraziło żal i współczucie Człowiek, którego zjadł rekinpodczas gdy inni byli osobiście dotknięci i postanowili porzucić wszelkie próby cieszenia się plaże.

„Jakie to smutne”, „Biedak”, „Dlaczego dopłynął tak daleko”, „Dlatego morze jest tak daleko”, „Myślę, że nigdy nie dotknę innego brzegu”, To tylko niektóre z komentarzy, które można zobaczyć w polu komentarza.

Jeśli pójdziesz do Pływanie na wodach otwartych Zaleca się ścisłe przestrzeganie zasad.

Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo zawsze powinno być najwyższym priorytetem, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, pływakiem siłowym czy doświadczonym.

READ  To, co jest znane - El Financiero