24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Turismo Gran Canaria wzmacnia swoją promocję w Polsce

© Turystyka na Gran Canarii

List / Cykl 21

Turystyka na Gran Canarii Coroczna promocja polskiego rynku, mająca na celu zwiększenie liczby turystów z tego kraju, zaczyna się niefortunnie. W tym celu współpracowała przy dwóch akcjach promocyjnych na wyspie, podobnych do tych prowadzonych przez influencera. Bartosz Helińskijestem dziennikarzem Zenona ZybortowiczaCi, którzy byli na Gran Canarii w różnych terminach w lutym ubiegłego roku.

Wpływowa podróż Bartosz Heliński Odbyła się ona między 20 a 28 lutego, podczas której odnotował wiele możliwości destynacji jako doskonałego miejsca do uprawiania turystyki aktywnej i przygodowej w różnych częściach wyspy. Te zdjęcia przedstawiają najlepszą pogodę na wyspie o każdej porze, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach na innych szerokościach geograficznych, co pozwala cieszyć się świeżym powietrzem przez 365 dni w roku. Filmy te staną się częścią obrazów 3D wykorzystywanych w wirtualnych okularach tworzonych w ostatnich latach na imprezach promocyjnych w Polsce. Turystyka na Gran Canarii. W ten sposób, jak dotąd, kolekcja zdjęć prezentowana w tym zasobie wizualnym, turystyka dla rodzin, koncentruje się na miastach Gran Canarii i najbardziej reprezentatywnych krajobrazach wyspy.

Helinsky był w stanie wykonywać różne czynności podczas swojego pobytu, wśród nich wybitne Wyścigi górskie, MTB, między innymi sporty wodne, wspinaczka i canyoning, golf. Dlatego poprzez te wizyty i rejestracje celem jest poprawa pozycji destynacji wśród bardziej aktywnych i zainteresowanych klientów.

© Turystyka na Gran Canarii

Ten znany influencer planuje monitorować Transgrancanarię, a zwłaszcza pionowy kilometr El Gigante, który łączy Akwitanię z Parkiem Narodowym Tamataba. Ponieważ ostatecznymi zwycięzcami zostali Polacy, zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, Heliński miał okazję pozować i zrobić sobie zdjęcie z polską drużyną biegów przełajowych. Wyścig ten ma dużą liczbę uczestników z całego świata, którzy wyspę wybierają na wakacje, a ponadto mogą uprawiać swój ulubiony sport o każdej porze roku ze względu na łagodny klimat latem i zimą. .

READ  (3:0) Reprezentacja Hiszpanii U-15 Alexa Mory z Ceuty pokonała Polskę

Oprócz dokonanych rejestracji zostanie on włączony do reklamy Turystyka na Gran Canarii, Treści udostępniane na profilach społecznościowych influencera mają potencjał do zwiększenia widoczności celu wśród wielu obserwujących w Polsce i krajach ościennych. The Podróże influencerów Obecnie jeden z formatów Marketing cyfrowy do komunikacji marki jest bardzo popularny na świecie, wielu podróżnych wybiera miejsce na następne wakacje na podstawie rekomendacji swoich ulubionych polecających. Z tego powodu bardzo ważne jest bezpośrednie przesyłanie przeżyć influencera, aby dotrzeć do szerokiego i podzielonego grona odbiorców, w tym zdjęć, filmów, relacji i bezpośrednich publikacji, aby dotrzeć do szerokiego i podzielonego grona odbiorców, zawsze zgodnie ze strategią marketingową. Turystyka Gran Canarii.

Z kolei Agencja Rozwoju Wysp wsparła wizytę znanego polskiego fotografa i dziennikarza. Zenona Zybortowicza, który przeżył i dogłębnie znał karnawały w Las Palmas de Gran Canaria, aby napisać artykuł do znanego polskiego magazynu. Dzięki za współpracę Ratusz w Las Palmas Udało mu się zaistnieć jako dziennikarz i stworzyć dobry fotoreportaż, który posłużył jako podstawa do artykułu w jego kraju. Podczas swojego pobytu odwiedził stare miasto Delty i podziwiał imponującą linię brzegową wyspy.

Ponadto podczas tej podróży prasowej cieszył się doznaniami kulinarnymi, lunchem na farmie Señorío de CabreraWchodzi w skład rodzinnej winnicy o wieloletniej tradycji Szlak Winny Gran Canarii. Po raz drugi Zybortowicz odwiedził Gran Canarię, którą poznał już w 2021 roku, co zaowocowało znakomitym artykułem opublikowanym w jednym z głównych polskich mediów, a teraz wraca do pisania o stołecznym festiwalu. Niedawno ogłosiła Międzynarodowa Partia Zainteresowań Turystycznych.

Ta wycieczka dla prasy jest dobrą okazją do promocji Gran Canaria w Polsce Na podstawie potencjalnie wysokiej jakości treści redakcyjnych Przyciągnij potencjalnych podróżników. W tym konkretnym przypadku przekazuje swoim czytelnikom prawdziwe doświadczenia, jakie mogli przeżyć na wyspie podczas tych wakacji na Wyspach Kanaryjskich, podkreślając inne aspekty, takie jak lokalna kultura, jedzenie, zajęcia i atrakcje turystyczne.

READ  Rosja zawiesza dostawę gazu do Polski