22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Turismo Gran Canaria wzmacnia swoją promocję w Polsce

Turismo Gran Canaria wzmacnia swoją promocję w Polsce

© Turystyka na Gran Canarii

List / Cykl 21

Turystyka na Gran Canarii Coroczna promocja polskiego rynku, mająca na celu zwiększenie liczby turystów z tego kraju, zaczyna się niefortunnie. W tym celu współpracowała przy dwóch akcjach promocyjnych na wyspie, podobnych do tych prowadzonych przez influencera. Bartosz Helińskijestem dziennikarzem Zenona ZybortowiczaCi, którzy byli na Gran Canarii w różnych terminach w lutym ubiegłego roku.

Wpływowa podróż Bartosz Heliński Odbyła się ona między 20 a 28 lutego, podczas której odnotował wiele możliwości destynacji jako doskonałego miejsca do uprawiania turystyki aktywnej i przygodowej w różnych częściach wyspy. Te zdjęcia przedstawiają najlepszą pogodę na wyspie o każdej porze, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach na innych szerokościach geograficznych, co pozwala cieszyć się świeżym powietrzem przez 365 dni w roku. Filmy te staną się częścią obrazów 3D wykorzystywanych w wirtualnych okularach tworzonych w ostatnich latach na imprezach promocyjnych w Polsce. Turystyka na Gran Canarii. W ten sposób, jak dotąd, kolekcja zdjęć prezentowana w tym zasobie wizualnym, turystyka dla rodzin, koncentruje się na miastach Gran Canarii i najbardziej reprezentatywnych krajobrazach wyspy.

Helinsky był w stanie wykonywać różne czynności podczas swojego pobytu, wśród nich wybitne Wyścigi górskie, MTB, między innymi sporty wodne, wspinaczka i canyoning, golf. Dlatego poprzez te wizyty i rejestracje celem jest poprawa pozycji destynacji wśród bardziej aktywnych i zainteresowanych klientów.

© Turystyka na Gran Canarii

Ten znany influencer planuje monitorować Transgrancanarię, a zwłaszcza pionowy kilometr El Gigante, który łączy Akwitanię z Parkiem Narodowym Tamataba. Ponieważ ostatecznymi zwycięzcami zostali Polacy, zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, Heliński miał okazję pozować i zrobić sobie zdjęcie z polską drużyną biegów przełajowych. Wyścig ten ma dużą liczbę uczestników z całego świata, którzy wyspę wybierają na wakacje, a ponadto mogą uprawiać swój ulubiony sport o każdej porze roku ze względu na łagodny klimat latem i zimą. .

READ  Polska pierwszym krokiem w olimpijskim śnie Nila Lopina

Oprócz dokonanych rejestracji zostanie on włączony do reklamy Turystyka na Gran Canarii, Treści udostępniane na profilach społecznościowych influencera mają potencjał do zwiększenia widoczności celu wśród wielu obserwujących w Polsce i krajach ościennych. The Podróże influencerów Obecnie jeden z formatów Marketing cyfrowy do komunikacji marki jest bardzo popularny na świecie, wielu podróżnych wybiera miejsce na następne wakacje na podstawie rekomendacji swoich ulubionych polecających. Z tego powodu bardzo ważne jest bezpośrednie przesyłanie przeżyć influencera, aby dotrzeć do szerokiego i podzielonego grona odbiorców, w tym zdjęć, filmów, relacji i bezpośrednich publikacji, aby dotrzeć do szerokiego i podzielonego grona odbiorców, zawsze zgodnie ze strategią marketingową. Turystyka Gran Canarii.

Z kolei Agencja Rozwoju Wysp wsparła wizytę znanego polskiego fotografa i dziennikarza. Zenona Zybortowicza, który przeżył i dogłębnie znał karnawały w Las Palmas de Gran Canaria, aby napisać artykuł do znanego polskiego magazynu. Dzięki za współpracę Ratusz w Las Palmas Udało mu się zaistnieć jako dziennikarz i stworzyć dobry fotoreportaż, który posłużył jako podstawa do artykułu w jego kraju. Podczas swojego pobytu odwiedził stare miasto Delty i podziwiał imponującą linię brzegową wyspy.

Ponadto podczas tej podróży prasowej cieszył się doznaniami kulinarnymi, lunchem na farmie Señorío de CabreraWchodzi w skład rodzinnej winnicy o wieloletniej tradycji Szlak Winny Gran Canarii. Po raz drugi Zybortowicz odwiedził Gran Canarię, którą poznał już w 2021 roku, co zaowocowało znakomitym artykułem opublikowanym w jednym z głównych polskich mediów, a teraz wraca do pisania o stołecznym festiwalu. Niedawno ogłosiła Międzynarodowa Partia Zainteresowań Turystycznych.

Ta wycieczka dla prasy jest dobrą okazją do promocji Gran Canaria w Polsce Na podstawie potencjalnie wysokiej jakości treści redakcyjnych Przyciągnij potencjalnych podróżników. W tym konkretnym przypadku przekazuje swoim czytelnikom prawdziwe doświadczenia, jakie mogli przeżyć na wyspie podczas tych wakacji na Wyspach Kanaryjskich, podkreślając inne aspekty, takie jak lokalna kultura, jedzenie, zajęcia i atrakcje turystyczne.

READ  Porozumienie w sprawie paliw syntetycznych pomimo sprzeciwu Włoch i Polski