29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Tuca” Ferretti wyklucza przejście na emeryturę, zapewnia, że ​​nie wszystko było „miodem na chipsach”

Brazylijski trener wykluczył przejście na emeryturę i wskazał na niektóre z najbardziej skomplikowanych wydarzeń w czasie swojej 31-letniej kariery na ławce rezerwowych

Ricardo Toca Ferretti Wykluczył przejście na emeryturę jako trener i chce kontynuować swoją ponad 30-letnią karierę na ławce w zawodowej piłce nożnej, co pozostawiło go z różnymi naukami i doświadczeniami.

Trener zauważył, że czasami w grupach było napięcie, które mogło osiągnąć trafienia, ale podkreślił swój profil treningowy.

„Wszyscy znacie moją karierę, ale to nie było tylko miodowe obieranie, miałem graczy, którzy chcieli mnie zaatakować” – dodał. Toca.

Brazylijski trener, który kilka tygodni temu pożegnał się jako trener FC Juarez, po roku na stanowisku, powiedział w rozmowie z David Fittelson i Roberto Gomez Junkoże jego zamiar kontynuowania pracy jako trener jest uważany za najlepszą ofertę pozostania z nim przez ponad trzy dekady jako trener bez przerwy.

„Będę kontynuował…” było silną reakcją „Tocca” Ferretti Przed zakwestionowaniem możliwości wycofania się, sytuacja, którą całkowicie wyklucza.

„W dniu, w którym nie mam entuzjazmu, chęci i pasji, aby iść na sesję treningową, odsuwam się na bok; czuję, że się uczę, czuję się produktywny” – powiedział Toca Ferretti.

Twoje ostatnie doświadczenie w MX Liga Dowodził FC Juárez, zespołem, który nie był w stanie podnieść się i ostatecznie zapłacił najwyższą grzywnę w wysokości 80 milionów pesos, ze względu na ostatnie miejsce w tabeli ilorazów.

Wcześniej opuścił Tigres po ponad dziesięciu latach prowadzenia zespołu, gdy zdobyli tytuły ligowe i pucharowe oraz poprowadził Macronów do gry w finałach Copa Libertadores i Club World Cup.

– Byłem bardzo chwalony, kiedy przyjechaliśmy odwiedzić Tigres, stadion był cichy, powiedz mi, jakiego masz innego trenera? Po pięciu minutach oklasków usiadłem na ławce, a 20 graczy powiedziało mi: „Chce płakać 'Brazylijski trener powiedział: 'Chce płakać’” .

READ  To dziwne: epickie reakcje Rio Ferdinanda po golach Cristiano Ronaldo w meczu z Atalantą