30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy wspaniałe gry są dostępne za darmo w ramach Dni darmowej gry w tym tygodniu

Co tydzień udostępniamy informacje o grach, które zwykle mają premierę wkrótce lub są najbardziej oczekiwane przez wszystkich, aby bardziej zaangażować Cię w wydarzenia branżowe. Nie jest niespodzianką, że Resident Evil 4 jest już prawie tutaj, zaledwie dzień od oficjalnej premiery, ale na szczęście będziesz miał przywilej oderwania się na chwilę od rutyny, gdy nadejdzie weekend.

Więc jeśli chcesz cieszyć się tym powiewem świeżego powietrza, potrzebujesz aktywnej złotej subskrypcji, abyś mógł się nimi cieszyć Trzy gry dzięki darmowym dniom gry Będzie dostępny przez cztery dni.

Darmowe dni gry w tygodniu od 23 do 26 marca

Nie bój się powrotu Leona Kennedy’ego, Zrelaksuj się i ciesz się weekendem dzięki trzem wspaniałym grom, z których jedną jest Marvel’s Midnight Suns i nie zapominajmy o Far Cry 5, co dodaje trochę różnorodności, dzięki czemu możesz cieszyć się dobrymi chwilami w grach. Przejrzyjmy opcje, które będziemy mogli mieć w ten weekend, aby wycisnąć każdą minutę, bawiąc się w domu, relaksując się i ciesząc się następującymi odsłonami:

mistrz łowienia basów

Nadszedł czas, aby łowić ryby i przeżyć przygodę w tym sportowym doświadczeniu, tak, na poziomie rywalizacji z innymi uczestnikami, nadszedł czas, aby pokazać nasz talent myśliwski.

Subskrybuj kanał YouTube GX