24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy regiony Polski odwołują deklarację „stref bez ideologii LGBT”.

Trzy części Polska, Kraków (południe), Russo (południe) i Lublin (wschód), w poniedziałek odwołano deklarację „braku stref ideologicznych”. LGBT„, Po naciskach Unii Europejskiej.

Przedstawiciele regionu rzeszowskiego podkreślili kontrowersyjną deklarację odrzucającą „wszelkie próby nienawiści i dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, rasę, niepełnosprawność, pochodzenie etniczne, religię, przekonania czy orientację seksualną”.

Te trzy regiony są przykładem tolerancji, chrześcijaństwa i ich przywiązania do tradycyjnej roli rodziny w polskim społeczeństwie.

W zeszłym tygodniu region South Keells odwołał również ogłoszenie „strefy wolnej od LGBT”.

W połowie lipca Komisja Europejska rozpoczęła rozprawę z Polską za „obszary bez ideologii LGBT” deklarowane przez różne władze lokalne, regiony i gminy.

Organ wykonawczy UE wysłał do Polski list ostrzegawczy, w którym potępił dyskryminacyjny charakter tych działań wobec osób LGBT+.

Bruksela zawiesiła również rozmowy z pięcioma regionami w sprawie finansowania ze Zintegrowanego Programu Wsparcia Odbudowy REACT-EU.

W Polsce w sumie 100 samorządów przyjęło uchwałę „Ideologia anty-LGDP” lub „Ustawę o prawach rodziny” z 2019 roku. Stanowią one jedną trzecią terytorium Polski i znajdują się głównie na południowym wschodzie i wschodzie kraju. Tradycyjnie najbardziej katolickie obszary.

W następstwie tych oświadczeń Komisja Europejska zobowiązała się do poszanowania godności i praw człowieka oraz wykorzystania wszelkich dostępnych środków w celu ochrony tych wartości.

Przeczytaj także: „Możesz iść, jeśli twój mąż cię bije, ale nie wtedy, gdy twój syn cię bije”

Wersja

READ  Muttoff i Diop uwalniają Gran Canarię w Polsce