29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy osoby, które zostały ranne przez piorun zginęły w pobliżu Białego Domu

Trzy osoby, które zostały ranne przez piorun zginęły w pobliżu Białego Domu

Trzy osoby, które zostały ranne przez piorun zginęły w pobliżu Białego Domu

Trzy osoby dotknięte piorunem zginęły w parku przed biały DomCzwartkowy wieczór w Waszyngtonco potwierdził Francja Agencja prasowa W piątek źródła policyjne.

Czwarty ranny W poważnym stanie.

Piorun uderzył w pobliżu małego placu Lafayette, znajdującego się po drugiej stronie ulicy od Białego Domu, raniąc starszą parę zidentyfikowaną jako James Muller76 lat i Donna Müller75, zidentyfikowane władze.

Witamy z Janesville, Wisconsin, Byli w Waszyngtonie, aby świętować 56. rocznicę ślubu.Ogłosił swoją siostrzenicę Michelle McKnight w pamiętniku Milwaukee Journal Ranger.

Zmarł również 29-letni mężczyzna.Policja potwierdziła w piątek po południu, podczas gdy czwarta osoba jest „w stanie krytycznym”.

Cztery osoby zostały ranne w wyniku uderzenia pioruna kilka metrów od Białego Domu

rzeczniczka Białego Domu, Karen Jean-PierreH, powiedział, że prezydentura „rozpaczała nad tragiczną stratą” i wysłała bliskim zmarłego kondolencje, a także „modlitwy za tych, którzy walczą o swoje życie”.

W czwartek piorun uderzył na kilka minut przed 19:00 czasu lokalnego. Podobno ofiary burzy schroniły się pod jednym z drzew w parku.

Zdjęcia opublikowane przez straż pożarną pokazują dużą liczbę karetek pogotowia na polu, podczas gdy burza nadal szalała w Waszyngtonie.

Cztery osoby znaleziono na zalesionym terenie W pobliżu słynnego pomnika konnego byłego prezydenta USA Andrew Jacksona Przed przybyciem służb ratowniczych asystowała im policja parkowa i tajne służby, których zadaniem była ochrona rezydencji prezydenckiej.

błyskawica na drodze

Ciekawość związana z nagrywaniem burzy z piorunami podczas podróży samochodem w Tampa Bay skłoniła Michaela May Wallena do wyciągnięcia telefonu i rozpoczęcia filmowania.

Przed kobietą i jej córką, jej mąż i troje innych dzieci byli w nowo zakupionym pickupie. Wszyscy byli w drodze do domu w Indianie, kiedy wydarzyło się nieoczekiwane.: Piorun uderzył w samochód, którym podróżowali mężczyźni z rodziny.

Piorun uderzył w ciężarówkę na Florydzie

wydarzenie Został nagrany na wideo, które zaczęło się nagrywać zaledwie kilka sekund temu.

READ  ➤ REAL SMART EYE widzi mysz w wizualnym wyzwaniu lwa: czy możesz to rozwiązać sam? | Wyzwanie | puzzle | kierunek | kierunki | Meksyk | MX | Meksyk

Materiał filmowy pokazuje, jak piorun uderzył w ciężarówkę i Wydawało się, że przez nią przechodził, powodując ogień, iskry i dym, które szybko się rozpraszały Podczas gdy pojazdy nadal jeżdżą przez krótki czas. Oboje zatrzymali się, aby dowiedzieć się o konsekwencjach wydarzenia.

Jak donosi sieć Fox NewsA Mąż i dzieci Wallena czuli się dobrze, mimo przerażającego obrazu Piorun uderza w uszkodzoną ciężarówkę.

Według władz USA prawdopodobieństwo trafienia piorunem wynosi jeden na milion, a według Weather Service w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatniej dekady zginęło około 27 osób rocznie.

(z informacjami z AFP)

Czytaj: