1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy kolory ponownie użyją zielonego jako pierwszego munduru

Po ponad dwóch latach bez tradycyjnego zielonego, białego i czerwonego stroju, Reprezentacja Meksyku Powróci do swoich korzeni Katar 2022.

To jest to trójkolorowy Założy się ponownie tak, jak w finałach Pucharu Świata Szwecja 58A 62A Anglia 66A Meksyk 70 A 78- Anwarw zielonej koszuli, białych spodenkach i zielonych skarpetkach, jak donosi TUDN.

„Powrót zielonego Reprezentacja Meksyku odzyskuje tożsamość na Katar 2022!!! Marka Tri-wear postanowiła powrócić do zielonego munduru na Mistrzostwa Świata… T-shirt – zielony, spodenki – białe, skarpetki – zielony.Gość będzie biały!!!Projekt…”, na Twitterze czytał reporter TUDN Jibran Areej.

Od końca 2018 roku drużyna narodowa używa czarnych strojów w jasnoróżowych kolorach, ostatni raz w zielonej koszulce była w meczu towarzyskim. Argentyna.

W pierwszym Pucharze Świata 30- UrugwajA Brazylia 50 A Szwajcaria 54Ten Reprezentacja Meksyku Miał na sobie koszulkę polo w kolorze wina z długimi rękawami i wiązaniem pod szyją oraz ciemnoniebieskie szorty i pończochy.

Celem będzie drugi mundur Tri .

W 1986 roku po raz pierwszy pojawiły się czerwone skarpetki z zieloną koszulą i białymi spodenkami. Jaka była podstawa? trójkolorowy Nawet Rosja 2018.

Mogą Cię również zainteresować: Drużyna Meksyku: MEMO OCHOA, bramkarz z największą liczbą meczów bez wyznaczania bramki z próby.

READ  Rubens Sampiosa będzie nowym zawodnikiem Atlético de San Luis