21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzęsienie ziemi w Chile dzisiaj, 28 sierpnia: czas, siła i epicentrum – według CSN |  mieszać

Trzęsienie ziemi w Chile dzisiaj, 28 sierpnia: czas, siła i epicentrum – według CSN | mieszać

Śledź oficjalny raport Narodowego Centrum Sejsmologicznego (CSN) na temat ostatnich wstrząsów w Chile dzisiaj, w poniedziałek, 28 sierpnia, z dokładnym czasem, lokalizacją, epicentrum i wielkością trzęsienia ziemi.

W tym artykule przedstawiamy Państwu Najnowsze informacje na temat wstrząsów w Chile dzisiajJak wynika z oficjalnego raportu, poniedziałek, 28 sierpnia . Kiedy i gdzie było epicentrum? Jaka jest wielkość trzęsienia ziemi? Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i postępuj zgodnie z wytycznymi zapobiegawczymi wydanymi przez rząd Gabriela Borica w nagłych przypadkach z głównych miast sejsmicznych na terytorium kraju, takich jak Santiago, Calama, Offaly, Bica, Pozo Almonte, Huara, Coquimbo i inne.

Trzęsienie ziemi w Chile dzisiaj 28 sierpnia

„Duża część kontynentu chilijskiego znajduje się na płycie południowoamerykańskiej, w pobliżu zbieżnego grzbietu oddzielającego ją od płyty Nazca. W tym przypadku grzbiet jest zbieżny, czyli innymi słowy subdukcyjny” – wyjaśnia CSN, badacz przyczyną ciągłych trzęsień ziemi, które są rejestrowane w Papryczka chili.

Dziękujemy za odwiedzenie nas dzisiaj. Mam nadzieję, że treści dotyczące niedawnego trzęsienia ziemi w Chile były dla Ciebie bardzo pomocne. Jeśli chcesz znaleźć więcej podobnych treści, odwiedź nas na Gestión. Będziemy na ciebie czekać.

READ  Szczepienie CDMX na COVID-19 dla 5-latków rozpoczyna się 26 września 2022 r.