15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzech oszustów Genshin Impact skazanych na więzienie w Chinach – Kudasai

Od premiery gry Efekt Jinshin We wrześniu 2020 r. wielu graczy próbowało iść na skróty, korzystając z różnych metod oszukiwania. Te kody mogą dawać różne nieuczciwe korzyści, od przyznania „Trybu Boga” po zdobycie każdego przedmiotu w grze. Jednak pułapki w Efekt Jinshin Zawsze wydają się pozostać niezauważeni, mimo że gra ma bardzo aktywną społeczność. Być może głównym powodem tego jest fakt, że nie ma zbyt wielu interakcji między graczami w grze, ponieważ gra koncentruje się bardziej na doświadczeniu pojedynczego gracza.

A media podały, że trzy osoby zostały aresztowane w czerwcu 2021 r. pod zarzutem „sprzedaży oszustów” z: Efekt Jinshinw formie programu o nazwieKQ„, niedawno zostali skazani na do czterech lat więzienia. Według różnych doniesień jest to pierwszy raz, kiedy oszukują Efekt Jinshin Są karani więzieniem. Twórcy podobno sprzedali ponad 40 000 kluczy dostępu do swojego oprogramowania między październikiem 2020 r. a majem 2021 r., generując nielegalny zysk w wysokości około 300 000 USD. Niedawny wątek na Reddicie w tej sprawie ujawnił, że osoba najbardziej odpowiedzialna za oszustwo została skazana na cztery lata więzienia plus grzywnę w wysokości 50 000 dolarów.

Podobno jego główny partner otrzymał 3 lata i 10 miesięcy więzienia z taką samą grzywną. Trzeci asystent otrzymał najmniejszą karę, która obejmuje 1,5 roku więzienia z grzywną w wysokości 10 000 USD. Kilka odpowiedzi w sekcji komentarzy wskazuje, że jest to kolejne przypomnienie, że HoYoverse poważnie podchodzi do walki z oszustami i przeciekami.podczas gdy większość społeczności wciąż jest zdumiona surowością kary, biorąc pod uwagę, że gra nie ma trybów „gracz kontra gracz”.

Linia: średni automatyczny

Copyright © KOGNOSFERA. Wszelkie prawa zastrzeżone.