28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trwająca impreza wellness w Twojej okolicy i targi zdrowia psychicznego

W piątek, 29 kwietnia, społeczność w południowo-wschodniej części miasta będzie mogła skorzystać z usług oferowanych przez gminę i rząd federalny, poprzez imprezę na temat dobrego samopoczucia w sąsiedztwie i targi zdrowia psychicznego.

Ta aktywność będzie odbywać się w godzinach od 10:00 do 15:00 w obiektach Miejskiego Centrum Zdrowia B, zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Puerto Progreso i Puerto Anzio w Portal del Oak.

Dyrektor ds. Zdrowia w gminie, Daphne Santana Fernandez, zaprosiła obywateli do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma na celu przybliżenie społeczności usług i procedur świadczonych przez rząd, a także promowanie usług zdrowotnych, które koncentrują się na zapobieganiu i zwracaniu uwagi na spożywanie substancji psychotropowych.

Powiedział, że wśród usług, które będą świadczone na rzecz społeczności, znajdują się porady medyczne, szczepienia, poradnictwo psychologiczne, testy na HIV i kiłę, opieka psychologiczna za pośrednictwem miejskiego systemu wszechstronnego rozwoju rodziny (DIF) oraz stypendia. Pacjenci z uzależnieniami, bezpłatne leczenie zaburzeń używania substancji psychoaktywnych, rozdawanie okularów, bystrość uwagi obywateli.

Ponadto Sekretariat Opieki Społecznej może wnioskować o procedury na sesje opiekuńcze, Młodzież budująca przyszłość, stypendia socjalne dla dzieci pracujących matek, renty dla osób z niepełnosprawnościami, renty dla seniorów oraz zaświadczenie o szczepieniach i stypendia informacyjne oraz Moduł Informacyjny nt. Edukacja nieletnich z dojrzałością wspomaganą (EMMA) Klub Pokoju.

Juarez dzisiaj

Ogłoszenie na Facebooku do Unii Europejskiej!
Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na Facebooku!

READ  Nie ma czegoś takiego jak zdrowa opalenizna