1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trwa rejestracja na bezpłatny kurs online Zarządzanie emocjami i emocjami

Wyższa Szkoła Pielęgniarstwa w Alicante Od 26 września Nowy kurs skierowany do wszystkich mieszkańców, w którym będą uczyć się zarejestrowani Kontrolować swoje uczucia i emocje, poprawiać samopoczucie swoje oraz rodziny i przyjaciół.

Pandemia wykazała wzrost zaburzeń emocjonalnych wśród dorosłych i młodych dorosłych w wielu krajach na świecie.

W Hiszpanii badanie zdrowia psychicznego CIS podczas epidemii, które obejmowało reprezentatywną próbę dorosłej populacji liczącej ponad 3000 osób, wykazało, że 15,8% populacji zgłosiło zarażenie. atak paniki. Ponadto 11,3% populacji wyraziło zaniepokojenie negatywnymi konsekwencjami tych ataków (CIS, 2021).

Z kolei według danych zebranych w Barometrze Młodzieży 2021, przygotowanym przez Fundację Mutua Madrileña i Fundację Młodzieży FAD, 35,4% młodych ludzi uzyskało myśli samobójcze, A 8,9% często go używa.

Mając na uwadze te dane oraz w celu poprawy samopoczucia emocjonalnego ludności, kurs online pt. „Jak zarządzać swoimi uczuciami i emocjami, aby poprawić swoje zdrowieCelem tego kursu jest nauczenie ludzi szeregu kluczy, aby poprawić ich umiejętności dobre samopoczucie emocjonalne.

Zarejestrować

Wszystkie osoby zainteresowane szkoleniem online, które będzie prowadzone na platformie saluslife pomiędzy 26 września i 26 października Musisz się zarejestrować za pomocą następującego linku:

Zapisz się

Zawartość

Kurs składa się z czterech tematów:

  • Co oznacza satysfakcja?
  • Jak sprawić, by nasze emocje stały się sojusznikami w naszym codziennym życiu?
  • Jak nauczyć się myśleć zdrowo
  • Zalecenia dotyczące rozwoju pozytywnego zdrowia psychicznego.

metodologia

Kurs „Jak zarządzać swoimi uczuciami i emocjami, aby poprawić swoje zdrowie” zawiera przewodnik w formacie pdf i 13 filmów w jakości HD z podcastami do pobrania. Szkolenie to zostało opracowane i będzie nadzorowane przez doktora psychologii Silvia Arriba Garcia.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w 100% online za pośrednictwem wirtualnego kampusu uniwersyteckiego.

Kurs skierowany jest do wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Osoby w wieku od 14 do 18 lat mogą zarejestrować się za zgodą rodziców lub opiekunów.

READ  Obiecują poprawić usługi w klinice IMSS w Cuicatlán

Mając na celu naukę przez zabawę, kurs pozwala uczniowi utrwalić wiedzę zdobytą podczas zabawy Poważna gra. Po ukończeniu tego testu otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.