30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trigun będzie miał nową wersję wyprodukowaną przez Studio Orange – Kudasai

Komunikat prasowy oficjalnie zapowiedział produkcję nowego anime na podstawie napisanej i zilustrowanej przez nią mangi Yasuhiro NaitoA Trygonktóry będzie zatytułowany Trygon Stamped. Premiera zaplanowana jest na 2023 i Studio Pomarańczowe odpowiada za produkcję, Potwierdzenie, że dwa lata temu mieliśmy przeciek. W innym oświadczeniu zauważyli również, że „Będzie miał zupełnie nowy zespół produkcyjny i wokalny”.

Platforma Chrupiąca Bułka Zapowiedziała, że ​​będzie odpowiedzialna za globalną dystrybucję tego nowego projektu animacji i zorganizuje seminarium podczas wydarzenia galeria anime Więcej informacji o anime zostanie ogłoszonych 2 lipca. Projektantka będzie wśród zaproszonych na sesję Koji Tajima (Gantz: Och, artysta postaci), producenci Studio PomarańczoweA Kiyotaka Waki (Punkt pojedynczy Godzilli) s Yoshihiro Watanabe (Besters), produkt TohoA Katsuhiro Takei (Kimi no Nawa.).

Nightow opublikował mangę w magazynie Miesięczny kapitan Shounen od wydawcy Akita Shoten Od maja 1995 do lutego 1997 r. Wydawca zebrał dzieło w trzech tomach. Następnie autor kontynuował publikację pod tytułem Maks. trygun w magazynie Nasz młody król od wydawcy Shoningahosha Od grudnia 1997 do maja 2007 ukazało się łącznie 14 tomów kompilacji.

Sztuka była inspiracją do wyprodukowania przez studio dwudziestu sześciu odcinków anime. Szpital psychiatrycznyPod nadzorem Satoshi Nishimura i teksty napisane przez Yusuke Kurodawydany w kwietniu 1998. W sumie siedemnaście odcinków wypełniacza, Trygon Ma wysoki wskaźnik wżerów wynoszący 65 procent.

Podsumowanie tryguna

Vash the Stampede to człowiek, którego głowa kosztuje 60 miliardów dolarów. Powodem jest bezwzględny złoczyńca, który niszczy każdego, kto mu się sprzeciwia, i dla zabawy miażdży całe miasta, zyskując mu przydomek „Human Hurricane”. Pozostawia ślady śmierci i zniszczenia, gdziekolwiek się udaje, i praktycznie każdy może umrzeć, jeśli przypadkiem się z nim zetknie, a przynajmniej tak mówi plotka. W rzeczywistości Vash twierdzi, że nigdy nie zabijał i za wszelką cenę unika przemocy.

Ze swoją szaloną obsesją na punkcie pączków i zachowania klauna, Vash przemierza pustkowia planety Gunsmoke, podczas gdy za nim podążają dwie agentki, Meryl Stryfe i Milly Thompson, które próbują zmniejszyć jego wpływy społeczne. Ale wkrótce nieudane przygody Vasha zamieniają się w sytuacje życia lub śmierci, w których grupa legendarnych zabójców zostaje wezwana, by sprowadzić cierpienie na trio.

READ  Trzy dni świętowania: szczegóły ślubu Bao Zurity

Linia: Komedia Natalia

(C) 2023 内藤 泰 弘 ・ 少年 画報社 / 「TRIGUN STAMPEDE」 製作 委員会