30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tri Sub-20 zajął pierwsze miejsce, ale walczył z Haiti

Meksyk /

The Ostatni mecz fazy grupowej podrzędny Reprezentacja Meksyku w CONCACAF Mistrzostwa Świata U-20 Pozostaw wiele do życzenia El Tri bardzo cierpiał i został cudownie uratowany przeciwko Haiti, który pokazał pewne braki w drużynie i nie był w stanie przekazać bezbramkowego remisu, Mimo to awansowali o pierwsze miejsce i zmierzyli się z Portoryko. w następnej rundzie.

Haitańczycy byli wówczas najbardziej złożonymi konkurentami Ponieważ mają więcej zespołu niż Surinam, Trynidadowie i Luis Perez powinien się martwić Bo chociaż wykorzystał zastępczą drużynę na odpoczynek gracze Zespół nie miał pomysłu na atak.

W grze w piłkę nożną nie ma sensu mieć piłki w posiadaniu, jeśli nie masz pojęcia, jak wykonywać ruchy ofensywne, a tak się zdarzyło Meksyk w tym pojedynku z Karaibami Dobrze się wchłania i lWyschnęli wszystkie możliwości do Tri.

W pierwszej połowie było kilka poważnych zagrywek Poszło dobrze Okryty przez bramkarza Haiti, ale W drugiej połowie nie było ani jednego gola I nawet gdyby nie szczęście, Aztekowie straciliby dwa gole.

O zakończeniu meczu Luis Perez wysłał na boisko cały swój ofensywny arsenałJonathan Perez, Esteban Lozano i Salvador Mariscal, Ale nie mogli nic zrobić.

Bezbramkowy remis pozostawia Meksyk na pierwszym miejscu w swojej grupie s Zmierzy się z Portoryko w 1/8 finału W najbliższą niedzielę w Metropolitan San Pedro Sula.

READ  Fani eksplodują z Gerardo Martino, aby dać Marcelo Floresowi kilka minut przeciwko Chile