30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trey wciąż ma Peru do gry we wrześniowym sparingu – David Medrano

kolczyk

Jeszcze przed eliminacją Peru, SUM zakończył zobowiązanie z Peruwiańczykami, aby we wrześniu zagrali w historii FIFA przeciwko Meksykowi w Pasadenie w Kalifornii. Z wykluczeniem reprezentacji Meksyku z obecności w Katarze, firma odpowiedzialna za organizację meczów reprezentacji Meksyku w Stanach Zjednoczonych ma nadzieję, że Inkowie zachowają to, o czym rozmawiali i zgodzą się grać pomimo ich wykluczenia. Meksyk ma zagrać 24 i 27 września, pierwszy mecz w Pasadenie przeciwko Peru, a drugi w Santa Clara przeciwko Kolumbii, co będzie musiało zostać potwierdzone w najbliższych dniach.

warunkowy

Pierwszym warunkiem, który Armando Archondia musiał zaakceptować, aby zostać wybranym na przewodniczącego jury, było to, że chilijski trener Enrique Osés się nie tknął, a Andy pozostaną odpowiedzialne za kierowanie gwizdkami. Ossis przybył wraz z przywódcami Konfederacji, którzy uważali, że Amerykanin Południowy jest idealną osobą do zastąpienia Arturo Angelisa, który był ze wszystkich skarbów Arturo Prezio. Archundia będzie musiała dostosować się do sposobu pracy nauczyciela.

Modyfikować

Od następnego turnieju bramkarze przy wykonywaniu rzutów karnych będą musieli postawić obie stopy na linii, a nie tylko jedną jak poprzednio. W poprawce do zasad gry, która dotarła już do ławy przysięgłych w Meksyku, wskazano, że bramkarz w serii rzutów karnych nie może być ustawiony przed ani za linią bramkową, ponieważ jego stopy muszą znajdować się powyżej linii. Niektórzy bramkarze stawiali stopę za linią bramkową, aby nabrać większego rozpędu, a teraz nie będzie to możliwe, co jest zaletą dla strzelca.

Może Cię również zainteresować: TRI prezentuje dobrą letnią ocenę ze zwycięzcą AZTECA TV

READ  Van Ranken będzie pierwszym wzmocnieniem Chivas