18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transmisja na żywo w Polsce: Bytkosk Archers @ Silesia Rebellion Katovis, 13 czerwca, 13:00 CET (13:00, 07:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Śląska Rebelia Katowice (1-3) zapewni Bytkoscy łucznicy (5-0) w którym Polska Liga Piłki Nożnej Metsup niedziela, 13 czerwca

W sezonie zasadniczym są tylko dwa mecze, więc czas ucieka Powstańcy Poproś o wysiłek po sezonie.

Powstańcy Czują upał, gdy ich wyścig rozgrzewa się do finałowego miejsca play-off. Obecnie The Powstańcy Siedzi na piątym miejscu Królowie Krakowa I poza sezonem. W dzisiejszym meczu szukaj rozgrywającego Johna Mullina, który zaatakuje francuskiego odbiornika Hadriana Lindę. Przez cały rok powoli łączą się ze sobą. Dwa tygodnie temu, stojąc w kieszeni Mullina, Linda uderzyła w piękny bas przyziemienia z tyłu strefy końcowej. Spodziewaj się, że Mullin będzie dzisiaj grał z taką samą odwagą, jak jego drużyna desperacko potrzebuje tego zwycięstwa.

Bytkosk Archers @ Silesia Rebellions, 13 czerwca, 13:00 CET (13:00, 07:00 i ET)

Czynnik X Śląsk W tym roku Devian Young. Young jest dynamicznym powracającym kopnięciem, obrońcą, a nawet dzikim rozgrywającym Powstańcy Ten sezon. Dowiedz się, że w tym tygodniu jest bardziej zamieszany w przestępczość Powstańcy Wyciągnij wszystkie przystanki na aukcję posezonową.

Łucznicy Obrona jest wyjątkowa w decydującym zwycięstwie, które nie było wcześniej rozgrywane Sokoły Taichi W zeszłym tygodniu punkty zwrotne, manipulacje gangami i latanie na bal. Szukaj hiszpański Obrona Javier Carrasco powinien grać lepiej przeciwko tej defensywnej jednostce Powstańcy Dzisiaj.

Niebezpieczny, Fitokoski Rozgrywający Jack Siemens pozywa MVP. Mobilny rozgrywający znalazł sposób na poruszanie piłką i wysiadanie tydzień po tygodniu. Czy w powietrzu, czy na nogach MVP ligi brazylijskiej Dostępny Łucznicy Obwinianie go za siedzenie na pozycjach zespołowych. Skimani i Polskie Odbiorcy Jacobs Kubaki i Mathews Boneta tworzą łącze, które sprawia, że ​​ta zbrodnia jest niebezpieczna.

Fani mogą z ufnością patrzeć w przyszłość Łucznicy Drużyna zdobyła jednego z ligowych faworytów do tytułu. Szukaj Powstańcy Powinna to być dla nich gra, w której mogą próbować robić sztuczki i robić wszystko, co w ich mocy.

READ  Przewodnik po 2. rundzie europejskich kobiet do lat 17: Szwecja, Hiszpania, Anglia i Polska, klasyfikowane | Dziewczęta poniżej 17 lat

Zobacz grę na żywo tutaj. Bytkosk Archers @ Silesia Rebellions, 13 czerwca, 13:00 CET (13:00, 07:00 i ET)

Lista Rebelii Silasa Katowice

Lista łuczników bydgoszcz