16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transfery 2023: Cephas oznaczałby graczy nieprzenoszących z Verdy Valley

Transfery 2023: Cephas oznaczałby graczy nieprzenoszących z Verdy Valley

Liga MX

Po Clausurze 2023 Chivas myśli już o kolejnym turnieju i zaznacza dwóch graczy, którzy nie przenoszą się z Verde Valle.

© Louis Daniel CanoChivas stara się odnowić graczy.

Chivas Guadalajara Zacznij o tym myśleć Otwarcie 2023 po tym, jak przegrał Finał z Tygrysem. Z drugiej strony po rozbiciu szeregów drużyny na odpoczynek, zarząd myśli o kolejnym sezonie io wolumenie, z którego nie chce ich ruszać Zielona Dolina.

Celu nie osiągnięto, choć ok święte stado Miał świetne mistrzostwa, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i obracając serię przeciwko niej Atlas i Ameryka. Do tego dochodzi fakt, że zespół Veliko Paunović Zagrał świetny mecz i to nie przypadek, że doszedł do definicji mistrzostwa.

Z drugiej strony, po swoim pierwszym turnieju jako dyrektor sportowy ds ChivasI Fernando Hierro I wskazówki zaczęły myśleć o następnym sezonie. Z tego powodu Hiszpanie będą mieli już dwóch graczy do odnowienia Otwarcie 2023.

Jak donosi Diario Récord, pierwszą rzeczą, która pojawia się na liście jest Kurczak presinoktóry miał znakomitą rolę pod kierownictwem artystycznym Veliko Paunović A dla Flocka ważne było dojście do finału. Drugi jest José Juan Macíasktóry wydaje się chcieć dać mu szansę po wielu kontuzjach, które miał przez cały rok kalendarzowy.

Warto zaznaczyć, że w przypadku JJ decyzja o jego odnowieniu opiera się również na tym, że Serb-Hiszpania od tamtej pory nie ma pomocnika. Daniel Rios nie skończył przekonywać go o tej pozycji.

READ  Z kim Meksykanie zmierzą się w sezonie 2023-2024?