27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tragiczny moment, kiedy Bebeshita zaśpiewał Aristeo Cázares i doznał kontuzji

La Bebeshita udał się do Garibaldi po mariachis (Zdjęcie: zrzut ekranu / Youtube Daniela Alexis)

Daniela Alexis, lepiej znana jako nie pepschitai Przeżył smutną chwilę po wyznaniu swojej miłości Aristo Cazares I odrzucił to wprost.

To było z jego kanału youtube Gdzie były członek programu zakochiwać się pokazać się Plan wyrażenia swoich uczuć Do następnego plakatu Exatlón: All Stars.

Widzisz, kocham ArystotelesaWyobraź sobie, jak wyglądałyby nasze dzieci. „Zrobimy z nich opiekunki do dzieci, więc teraz porozmawiam z Matty, aby mogła mi powiedzieć, gdzie jest moje maleństwo i śpiewać” – powiedziała Alexis swojej wizażystce, która wymyśliła niespodziankę . Zostało przygotowane.

nie pepschita Zadzwoniła do swojego przyjaciela, Mate Alvareza, aby opowiedzieć jej o planie i dojść do porozumienia. Później udał się do Garibaldi po mariachi.

Kiedy jednak Alexis dotarła do miejsca, gdzie był Arystoteles i mariachi zaczęli grać, Zawodnik był zdezorientowany i zaczął wykazywać niezgodę na sytuację.

Arystoteles Cazares odrzucił dziecko (zdjęcie: zrzut ekranu/youtube Daniela Alexis)
Arystoteles Cazares odrzucił dziecko (zdjęcie: zrzut ekranu/youtube Daniela Alexis)

„Tędy? Nie przesadzaj, nie, Matty, przesadzasz […] Matty powiedział mi, że jej wujek przyjdzie zostawić jej walizkę, a ja zszedłem na dół i pomogłem ci wnieść walizkę na górę– powiedział Casares.

I tak, między uściskami a nieprzyjemnym śmiechem, Aristo podziękował nie pepschita na znak, ale uświadomił jej, że nie może odwzajemnić się tak, jak oczekiwała.

„Tak bardzo cię kocham i jesteś moim przyjacielem i będziemy cieszyć się tym pięknym śpiewem. Dzięki. Umawiam się z kimś i nie mogę nikogo pocałować’, został skazany.

W tej sytuacji Daniela szybko się rozczarowała, poprosiła mariachi o zatrzymanie muzyki, zaczęła płakać i jak najszybciej opuściła miejsce.

Tak, tak, właśnie mnie uderzył. Chodźmy, zapłać im i odejdę. Nita, będę płakać – powiedziała, chociaż Aristo powtórzył, że ją kocha, ale nie może jej pocałować.

READ  Hijo de Camilo Sesto tiene falla nerki y ya nie odpowiedział na ningún tratamiento médico

Następny uderzenie Nie musieli długo czekać, więc okazali wsparcie i wskazali, że w przyszłości znajdzie kogoś, z kim będzie mógł podzielić się swoim sercem.

Arystoteles Cazares powiedział, że ma partnera (zdjęcie: zrzut ekranu / YouTube Daniela Alexis)
Arystoteles Cazares powiedział, że ma partnera (zdjęcie: zrzut ekranu / YouTube Daniela Alexis)

„Twoja intencja była bardzo miła. Nie powinieneś bać się odrzucenia, ponieważ w rzeczywistości szanuje osobę, z którą się spotyka, a to wyznacza granice. To, że położył ci kres, nie oznacza, że ​​cię nie lubi, ale szanuje ciebie i szanuje siebie i szanuje drugą osobę, aby osobliwości nie zostały złamane”. To lekcja, której możesz się nauczyć, jeśli chcesz i zacząć ustalać granice, aby nie traktowali cię tak, jak robili to twoi poprzedni partnerzy. Błogosławieństwa dla ciebie, Danielu. dużo sukcesu„” – napisał jeden z internautów.

„Jesteś pięknym dzieckiem….pięknym i atrakcyjnym, ale przede wszystkim pełnym miłości, wspaniały mężczyzna, który na ciebie zasługuje, wkrótce przybędzie i przekaże ci całą miłość, na jaką zasługujesz. Pozdrowienia z Guadalajary! Przesyłam uścisk!” lub „Myślę, że Aristeo może wybierać i nie jest zobowiązany do zaakceptowania, może widzi w niej przyjaciółkę A gdyby to zrobiła, myślę, że byłoby gorzej, a może gdyby Arystoteles tego chciał, nadszedł czas, aby o to walczył” – były inne przesłania, które otrzymał.

Czytaj