29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tragedia w Arequipie: Osiem zabitych i ponad 20 rannych w trójstronnej kolizji autobusu z dwoma samochodami

20 osób zginęło w tragicznym wypadku autobusowym.

Tragiczny wypadek miał miejsce w ArequipaPo tym, jak autobus zderzył się z dwoma samochodami, zabijając 8 osób i raniąc 20 innych. Wśród zmarłych był nieletni.

według Peruwiańska Policja NarodowaIncydent ten został zarejestrowany na wysokości pasa Cuiscus przy wejściu do „Białego Miasta”.

PNP Highway Unit poinformował, że autobus firmowy Wycieczki do Totti Jadąc z hrabstwa Kailuma, jego hamulce pękły i zderzył się z minibusem i prywatnym samochodem.

Przedmiotowe pojazdy to minibusy z tablicą rejestracyjną C1X-851, Odbiór H1 z tablicą rejestracyjną V4K-179 Oraz samochód marki Suzuki z tablicą rejestracyjną D6O-123.

Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, aby udzielić pomocy rannym, którzy zostali natychmiast zabrani do kliniki San Juan de Dios, gdzie otrzymują pomoc medyczną. Na miejsce przybyły również dwie firmy przeciwpożarowe, aby wesprzeć wysiłki na rzecz ratowania poszkodowanych.

Niektóre pojazdy specjalne i personel jednostki Serenago w regionie Jury musiał użyć swoich jednostek transportowych do transportu rannych do kliniki w San Juan de Dios.

Wśród zabitych był kierowca pickupa. Pedro Anoka Anoka (47), jego córka Litość 17 lat i Hermelinda Puma Yankee (45) którzy natychmiast stracili życie.

Tymczasem kierowca samochodu został zidentyfikowany jako Willy Cueva (39) Został cudem uratowany i stwierdził, że był w stanie zejść z toru i uniknąć zderzenia czołowego, które spowodowałoby jego śmierć.

Lista urazów

Ranni, którzy zostali zabrani do kliniki w San Juan de Dios to: Gloria Marie Taco Tito (34 lata), Alejandro Baldarago Abarca (72 lata), Nancy Paulina Edme Flores (67), Amalia Edith Quispi Nina (30), Roberto Carlos Ciampi Condori ( 37) oraz Guido Geronimo Quispe Nina (39), Yuleimy Cacya Cruz (24), Cecilia Candelaria Chapi Suyo de Huacre (71), Justa Alejandrina Suni de Suárez (76), Rene Luciano Sánchez Apaza (50) i Eleuteria Francisca Achaco Tutucuyo.

READ  Przebudowali swój pałac i… znaleźli setki złotych monet

Lista rannych obejmuje około pięciu nieletnich, którzy wyjechali z rodzicami na weekend do Arequipy.

Czytaj