2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tragedia Los Tigres del Norte: jego młodszy brat zmarł zamknięty w hotelu

„Północne Tygrysy”grupa norteño, która ostatnio występowała w Zócalo w MeksykuOd lat jest u szczytu sukcesu. Jednak jego kariera muzyczna ma jeden z najmroczniejszych i najbardziej tajemniczych epizodów w branży: nieoczekiwaną śmierć najmłodszego z braci Hernandez w hotelu.

Na początku została założona przez Jorge, Raúla i Hernán Hernández „Północne Tygrysy”, ale z czasem do projektu zaczęli dołączać inni krewni. był wśród nich Freddy Hernandez kto był szóstym? Członek Grupy 1991-1993 Zaczynała jako perkusistka w zespole.

Jeden dzień bez ostrzeżenia „Tygrysy” otrzymały powiadomienie, że nie mogą skontaktować się z bratem Po prezentacji w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i krótko przed prezentacją w Gwatemali. W rozmowie z „Historias Enarzadas” muzycy przypomnieli, jaka była tragedia. „Zagraliśmy w parku i skończyliśmy pracę, było niedzielne południe”.powiedział Jorge Hernandez.

Freddy Hernandez wszedł jako perkusista do grupy PHOTO: Capture „Historias Engarzadas”

Freddy budził wszystkich rano. Hernandez powiedział Mónice Garza, że ​​zwyczaj skończył się dopiero w dniu jego śmierci. Tego dnia nie rozmawiał z nami. (Powiedzieli nam) Pokój nie odpowiedział, ani telefon, ani drzwi I nie wiedzieli, co się dzieje”.

Freddy Hernandez nie żyje

prawie prosto, Członkowie poszli do hotelu zobaczyć, co się dzieje, ponieważ pracownicy na miejscu potrzebują jego wyraźnej zgody na otwarcie drzwi. „Kiedy z nami rozmawiali, szliśmy autostradą, aby umówić się na spotkanie? A kiedy powiedzieli mi, że mój brat zmarł, nie zrozumiałem” – wyjaśnia Georgie.

Specjaliści, którzy brali udział w nagłych wypadkach, zwrócili uwagę, że To był atak serca. Inni członkowie, tacy jak Luis Hernandez, odkryli śmierć przez telefon. To było między dwoma łóżkami. Hernan powiedział, że policja powiedziała, że ​​zmarł na atak serca.

Freddy zmarł na atak serca w hotelu Zdjęcie: Uchwyć „Interlocking Stories”

Władze poinformowały o tym również braci Freddy, czując się fizycznie niezdrowy, podszedł do drzwi i próbował je otworzyć, ale kiedy przekręcił zamek, drzwi się zamknęły. zamiast otwierania.

To doświadczenie jest na zawsze wyjątkowe „Północne tygrysy”. bracia Nadal żyją z podejrzeniem, czy Freddy naprawdę zmarł na atak sercaponieważ uznali, że ktoś mógł mu dać substancję, która zakończyła jego życie.

Czytaj: Czego nie chciałaby zrobić Grupo Firme na swoim koncercie w Zócalo i Los Tigres del Norte?

READ  „Chciałbym móc pluć na jego grób”: reakcja Carlosa Trigo na wypadek, w którym Alfredo Adams poważnie się poparzył