28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trafił Ja Morant w play-offach, pokazali mu nieczyste życie i tak zareagował

NBA

W zwycięstwie Golden State Warriors nad Memphis Grizzlies Jordan kontuzjował Paula Ja Moranta w play-offach NBA 2022, pokazali mu nieczyste życie i tak zareagował.

Jordan Paul i Ja Morant
© Obrazy GettyJordan Paul i Ja Morant

Powiedział, że to niefortunne, że ludzie o tym rozmawiają. Stephen Curry. I tak… jego prezentacja żołnierze złotego Stanu przeciwko Memphis Grizzlies w trzeciej grze półfinałów Rozgrywki NBA 2022 przytłoczył go Kontrowersyjny niedobór Jordan Paul Ja Morant.

Seria między Wojownikami i Grizzlies przenosi fizyczne kontakty do niewyobrażalnych granic, a następnie Drugie złamanie Gary’ego Paytona s Wszystkie trzy zostały wysłane do różnych gierNadeszła nowa infekcja. Tym razem to Morant został ranny.

żołnierze złotego Stanu Chciał wypowiedzieć się w półfinale przeciwko Memphis Grizzlies i pomimo swojej przewagi na tablicy wyników, Ja Morant otrzymała podwójne oceny od Jordana Poole i Andrew Wiggins zabrać mu piłkę.

W sztuce się urodziłem silna reakcja Stephena Curry’ego, Paul wziął Morantowi prawe kolano i wykonał ruch, który wywołał kontrowersje w świecie NBA. Ja eksplodował na Twitterze, zanim zdradził Jordanowi, co się stało I usuń wiadomość, w której wspomniano, że strażnik strzela do wojowników „Łamanie kodów”.

Trafił Paula Moranta w play-offach, pokazali mu nieczyste życie i tak zareagował

Jordan Ball otrzymał telefon komórkowy podczas konferencji prasowej po wygranej Golden State Warriors 142-112 kontra Memphis Grizzlies Po kilku sekundach, aby zobaczyć błąd Ja Moranta, To była jego reakcja: „To gra w koszykówkę. Podwoiliśmy to, uderzyłem piłkę i celowałem w nią. Oczywiście nie chcę, aby ktokolwiek został ranny. Nie jestem nawet takim graczem, szanuję wszystkich”. Mam nadzieję, że się poprawi i zobaczymy go w następnym meczu.

READ  Jorge Vergara może kupić Manchester United