23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Toyota oferuje niski koszt i jakość ze zniżką

Toyota oferuje niski koszt i jakość ze zniżką

Toyoty W ostatnich latach udało jej się ugruntować pozycję wiodącej marki w sprzedaży w Hiszpanii i utrzymać ją w 2024 roku. Sukces ten w dużej mierze zawdzięczamy takim modelom jak m.in. Toyoty YarisaPojazd łączący w sobie wszechstronność, jakość i doskonałe właściwości jezdne. Przyznane jako Europejski Samochód Roku 2021On Yaris Wyróżnia się kompletnym wyposażeniem i wysokim poziomem technologicznym.

On Toyoty Yarisa, który należy do Części B, jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów na większości rynków. W maju 2024 r. Toyoty Yarisa zanotowano w sumie 1628 sztuk sprzedanych w Hiszpaniizabezpieczając w ten sposób pozycję liczby Jedenaście W miesięcznym rankingu sprzedaży. Przez cały rok Yaris utrzymywał stałą obecność na rynku, gromadząc łącznie Sprzedano 7527 sztuk Do dnia. To stawia go na pozycji numer 12 W ogólnym rankingu sprzedaży w roku 2024.

Toyoty Yarisa

Toyota Yaris, doskonała jakość, niska cena

Idealny model, aby łatwo poruszać się po mieście, nie upuszczając niczego, dzięki Doskonały stosunek jakości do ceny. Wymiarowy Długość 3940 mm, wysokość 1500 mm, szerokość 1745 mm I jeden Bitwa 2560 milimetr, Yaris Zapewnia pudełko o minimalnej pojemności 286 litrówWystarczy na codzienne potrzeby.

Wersja dostępu Yaris Na stronie marki jest podana cena 18 300 euro monetarny Również 17 350 euro Finansowane. Ta wersja jest wyposażona w 1,5-litrowy silnik benzynowy Moc: 125 KM i 153 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Z 5-biegową manualną skrzynią biegów i napędem na przednie koła Yaris może przyspieszyć Od 0 do 100 km/h w 9 sekund Jego maksymalna prędkość sięga 180 km/h, a zużycie paliwa wynosi 5 litrów na 100 km.

Toyoty Yarisa

Dostępna jest również wersja HEV

Wyposażenie Yaris Wykończenie w cenie Wydanie Sktóry jest standardowo wyposażony w siedem poduszek powietrznych, kontrolę stabilności, ręczną klimatyzację, ostrzeganie o zmianie pasa ruchu, felgi aluminiowe, SmartBeam i pełny system audio z CD, MP3, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, USB i 6 głośnikami.

READ  Dlaczego super peso nadal umacnia się w stosunku do dolara? Oto szczegóły

Inną wersją asortymentu jest A Heffbazuje na współpracującym silniku benzynowym 1,5 i silniku elektrycznym 116 KM i 120 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Spalanie tego modelu, wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów i napęd na przednie koła, wynosi zaledwie 3,8 litra na 100 kilometrów. Zawiera wykończenie najwyższej jakości Biznes Plusa, który dodaje takie elementy, jak automatyczna klimatyzacja. Cena tej wersji wynosi 24 850 euro monetarny.