3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tove Low próbuje meksykańskich słodyczy; Pulparindo i Marcepan wyróżniają się

  • Sieci społecznościowe są sprzymierzeńcem marek w tworzeniu ich marketingu cyfrowego.

  • Szacuje się, że w Stanach Zjednoczonych reklama w tych mediach cyfrowych jest zakontraktowana na wartość 31 miliardów dolarów.

  • Przy wielu okazjach międzynarodowi artyści organicznie promowali ulubione produkty, które spożywają w kraju

Coraz częściej wszyscy obcokrajowcy przybywający do Meksyku mają kontakt z typowymi smakami tego kraju. Jedną z nich jest piosenkarka Tove Lo, która zaskoczyła wszystkich swoich fanów w kraju, publikując serię filmów, w których komentuje meksykańskie desery, które lubi najbardziej, i przedstawia Pulparindo.

Sieci społecznościowe stały się bardzo wygodnym miejscem do dzielenia się opiniami, a nawet tworzenia niekończących się dyskusji i komentarzy na temat różnych sytuacji. Wynika to z liczby użytkowników zamieszkujących różne sieci społecznościowe, gdyż szacuje się, że na całym świecie jest 4,620 mln użytkowników sieci, zgodnie z raportem przeprowadzonym w 2022 roku przez We Are Social i Hootsuite.

W tych liczbach naturalne jest obserwowanie, w jaki sposób marki odnoszą korzyści z organicznych treści, które konsumenci mogą tworzyć z ich produktów lub usług, dlatego marketing cyfrowy stał się najlepszą strategią przyciągania klientów, ponieważ dane Hubspot pokazują, że przynosi korzyści tylko w krajach takich jak Stany Zjednoczone, zakontraktowana reklama w tych mediach cyfrowych jest warta 31 miliardów dolarów.

Spróbuj meksykańskich deserów Tove Lo

Po wizycie w Meksyku, Tove LoWokalistka przeboju „Habits” postanowiła ocenić każdy meksykański cukierek, którego spróbowała, nagrywając swoje wrażenia na swoich portalach społecznościowych.

Artystka podzieliła się swoją opinią w filmie na TikToku, a także w koszyku zawierającym między innymi Pulparindo, Mazapan de la Rosa, ciasteczka Maria, cukierki z guawy, lizaki, alegrías.

Zgodnie z oczekiwaniami, wideo stało się popularne na TikToku nie tylko ze względu na oceny wystawiane przez szwedzką piosenkarkę, ale także ze względu na sposób, w jaki artysta wymawia każdą z nazw tych meksykańskich słodyczy.

READ  Janine Anez: Była prezydent Boliwii skazana na 10 lat więzienia

W nagraniu, które rejestruje 96 000 interakcji, piosenkarka próbuje rolki z gujawą, co dało jej ocenę 9/10, ale zapewniła, że ​​nie jest to jej ulubiona rola wszechczasów.

@pracownik Część 1 tego koncertu # Czarodzieje # Meksyk ♬ oryginalny dźwięk – Tove Lo

W tym sensie utrzymywał, że ze wszystkich meksykańskich słodyczy, których próbował, jego ulubionymi były pulparindo, chwały i frytki.

To nie pierwszy raz, kiedy marka zyskała i zyskała promocję dzięki reakcji na te egzotyczne smaki, ponieważ w zeszłym roku prasa przyłapała się również na kierowcach Ferrari, którzy spróbowali tych meksykańskich słodyczy i stworzyli serię grillowych trendów.

Innym przypadkiem awansu była meksykańska aktorka Salma Hayek, która pojawiła się na czerwonym dywanie z bullparindo.

Czytaj teraz:

iOS17 nie będzie kompatybilny z niektórymi iPhone’ami

Prezydencki samolot opuszcza Meksyk, więc go łapią

eBay będzie sprzedawał używane luksusowe przedmioty