15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tour of Poland 2022 – Zapowiedź Etapu 4 – Kolarstwo Międzynarodowe

Za pomocą @Echelonshub

Trzeci dzień Tour of Poland przyniósł istotne różnice w klasyfikacji generalnej, choć często oddzielał tych, którzy potrafili walczyć o lepszy wynik, od tych, którzy nie rywalizowali. Stromy finisz na szczycie sprawił, że Sergio Hiquita wygrał etap i żółtą koszulkę, a Bello Bilbao i Quinton Hermans zamknęli scenę.

(Fot. Bas Czerwiński/Getty Images)

Pozytywny: Higita wygrywa scenę. Kapelusznik i Sobrero nie marnowali czasu, być może stając się głównymi pretendentami do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.

Negatywny: Niektórzy biegacze stracili kilka sekund w ciągu dnia, ale mogą nadrobić różnicę w nadchodzących dniach.


turystyka

W czwartym etapie Tour of Poland dystanse wreszcie się zbliżają, choć dla nikogo nie będzie to łatwy dzień. To zupełnie inny dzień, sprzyjający ucieczce niż wszystkie poprzednie dni, ale z profilem, w którym można również zobaczyć sprint lub lekką walkę generalną.

Pierwszy dzień to 2600 m podjazdu, który ma bardziej pofałdowany profil, ponieważ zadaje obrażenia przez cały dzień, a dynamika sprintu może mieć znaczenie na kluczowych podjazdach dnia, ponieważ niektóre zespoły próbują wybrać. .

4,6 km na 5% (32,5 km do przebycia) i 4,8 km na 5,9 (18,5 km do przebycia). Nie są to twarde pliki, chociaż mogą być selektywne. Nie będą wystarczająco trudne, aby wyeliminować wszystkich ścigaczy i wykonać solidne ataki oparte na sile. Generał może jednak zdecydować się na ataki oportunistyczne i to będzie jeden z nich!

Jeśli sprinterzy będą walczyć o zwycięstwo, będą musieli wytrzymać duże prędkości na obu podjazdach.

Jeśli chodzi o wynik, jest to bardzo trudne. Wewnątrz Sanoka rowerzyści zmierzą się z serpentynami i kilkoma zmianami nachylenia na ostatnim kilometrze, gdzie walka o pozycję będzie kluczowa. Ostatnie 500 metrów to bardzo wąskie uliczki o nieregularnym chodniku i nachyleniu do 7%. Choć nie jest to zbyt trudne, na pewno będzie to dzień dla bokserów lub sprinterów, którzy sobie z tym poradzą.

READ  Izrael ściera się z Polską w sprawie prawa zwrotu własności ofiarom Holokaustu na arenie międzynarodowej

Warunki pogodowe

Niewielkie prawdopodobieństwo deszczu i północno-zachodnich wiatrów. Podczas gdy deszcz z pewnością spowoduje zamieszanie i agresywne wyścigi, do mety w Sanoku będzie leciał lekki wiatr. Nie powinno to jednak zniechęcać rowerzystów, gdyż powinien to być ciekawy dzień.

Szanse na ucieczkę: 5%

Dam mu szansę, ale niewielu biegaczy straciło wystarczająco dużo czasu w wyścigu, aby mieć pełną wolność, a w wyścigu bez wzgórz nikt nie może otrzymać wolności. Zazwyczaj oczekuje się walki, a wiele drużyn ma realne szanse na zwycięstwo, więc myślę, że jest to spokojny dzień do kontrolowania.

Ulubione

INEOS: Ethan Hayder znalazł się na tablicy generałów, więc INEOS ma na swoim miejscu swoją kartę główną. Hejter może z łatwością walczyć o zwycięstwo w sprincie lub późnym ataku. Jednak klasyfikacja generalna jest bardzo jasna, a wraz z Richardem Carapazem, Jhonatanem Narváezem i Benem Tulettem zespół ma możliwość i prawie odpowiedzialność, aby ożywić wyścig i spróbować wykorzystać jego głębokość i pagórkowaty teren.

Sergio Higuda: Higita był dzisiaj bardzo mocny, ale poza jazdą na czas był to jedyny etap, na którym udało mu się coś zmienić, ale pozostali kolarze musieli go wyprzedzić. Objął 10 sekund i prowadzenie wyścigu. Teraz, chociaż nie jest najlepszym kandydatem do wygrania wyścigu, wielu zwraca się do niego, aby ukryć ruchy lub je przywrócić. To zła sytuacja dla Kolumbijczyka, ponieważ podjazdy faworyzują tych na kierownicy, jak jutro. Poczeka na konserwatywny wyścig, w którym będzie miał szansę w sprincie.

Quinton Hermans – Intermarché nie wydaje się być w stanie zaatakować wyścigu, ale Hermans powinien mieć nogi, aby pozostać z najlepszymi, a wykończenie pasuje do jego cech. Ponadto, jeśli firma jest stosunkowo mała, nie będziesz odczuwać presji do pracy.

Trudno jest coś zmienić, jeśli wspinacze i fani widzą okazję, ale to wystarczy, aby wielu z nich przeżyło. Ponieważ bitwa o GC jest tak bliska, będzie to bardzo otwarty wyścig, ponieważ grupa może wygrać, nawet jeśli tylko 10 lub 20 sekund ma znaczenie dla wyniku GC i wszyscy będą chcieli być jego częścią. Bahrajn ma Bello Bilbao i Stephena Williamsa, BikeExchange ma Matteo Sobrero i Lucasa Hamiltona, Groupama ma Quentina Pachera i Bruno Armiraila, Quick-Step ma Mauro Schmida i Mauriego Vansevenanta. Félix Gall i Diego Ulissi również zagrali dzisiaj dobrze. Tyman Arensmann i Sebastian Berwick będą kolarzami, na które trzeba będzie uważać.

READ  Wstrząśnięty bombardowaniem bazy w pobliżu polskiej granicy

Ale wszystko może sprowadzać się do sprintu w małej grupie lub późnego ataku. Trudno przewidzieć, kto wygra to drugie, ale niektórzy z najszybszych mężczyzn potrafią wytrzymać podjazdy i znaleźć się w korzystnej sytuacji. Mężczyźni, na których należy uważać, to Andrea Ventrom, Sean Quinn, Stefano Oldani i Mike Deinissen.

Wewnątrz autobusu

Dziś rano będę przemawiał…

#37 Stephen Williams: Tak się cieszę, że przeszedłeś przez katastrofę i spisałeś się tutaj, Stephen. Ty i Bello ścigacie się, mamy dwa podjazdy i musicie próbować atakować, atakować, jeśli macie do tego nogi. Walka o zwycięstwo może zakończyć się w mgnieniu oka, jeśli niewłaściwa drużyna pójdzie w twoją stronę, więc zawsze bądź gotowy, aby spróbować odpowiedzieć.

#81 Ryszard Karabus: Mamy towarzyszy w walce o generała, teraz nadszedł czas, aby wcielić ich w życie. Jego forma nie jest najpełniejsza, to jest jasne. Ale to nie problem, jesteśmy tutaj, aby to stworzyć. Chcę, żebyś w ostatnim szczycie dnia dokonał zdecydowanego i wybuchowego ataku. Jeśli ty i kilku innych facetów zrobicie dziurę, reszta chłopaków może rzucić każdy pościg i musisz mieć świetne nogi do tych długich podjazdów. Jeśli ktoś inny może zdobyć przewagę nad tobą, będziesz tym, który zdobędzie pakiet GC. Gdyby nikogo z nas nie było, pomoglibyśmy Ethanowi sprintować.

#96 Gerben Thijsen: Nie trzeba dziś przesadzać z Kerbonem, chłopaki z GC prawdopodobnie oszaleją, a tempo będzie bardzo wysokie. Oszczędź sobie na lepsze dni, a my zajmiemy się Quintonem.

Prognoza

⭐⭐⭐ Hayter, K. Hermans

⭐⭐Hikuta, Bilbao, Quinn, Bacher, Schmidt

⭐Carabas, Narvaez, Dulet, Vendrame, Deinissen, Oldani, Sobrero, Ulisse

Życzę bardzo otwartej platformy. Nie jest to łatwy dzień do przewidzenia i myślę, że wczesny atak w góry zakończy się sukcesem i mała grupa posunie się wzdłuż trasy. W tym momencie wygra Ben Dulette.

READ  Wszystko wyrzucił! Albania-Polska zmusiła kibiców do zawieszenia się na 10 minut

Sweter Sport fantasy obejmuje wiele sportów i kolarstwo nie jest wyjątkiem. Jeśli zarejestrujesz się za pomocą poniższego linku, nie tylko dołączysz do niesamowitej gry, ale osobiście wesprzesz mnie i moją pracę oraz pozwolisz mi tworzyć dla ciebie więcej treści, błagam, abyś to sprawdził!

Nagrody w wysokości co najmniej 100 € za wyścig i wpisowe w wysokości zaledwie 2,50 €. Dobrze wykorzystaj swoją wiedzę. https://zweeler.com/game/cycling/FantasyTourdePologne2022stage4/main.php?ref=790

Ruben Silva

Podoba Ci się to, co robimy? TAkPodążaj za nami Instagram Tak Świergot

Dołącz do Facebooka: Kolarstwo międzynarodowe

Copyright © 2012-2022 Międzynarodowe Kolarstwo. Wszelkie prawa zastrzeżone