3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Toñita doświadcza jawnego ataku lękowego w obliczu krytyki ze strony sędziów „Las Estrellas bailan en Hoy”: wideo

Napięte chwile minęły w programieDziś„, Po czym Tonita Została zaatakowana na żywo z niepokojem, gdy dziś rano słuchała krytyki sędziów jej reality show. Piosenkarz zaczął czuć się źle i martwić wszystkich, którzy byli na forum.

W środę rano były zawodnik w „akademia” i aktor Pożegnanie Wystąpili wGwiazdy dziś tańczą, w którym zagrali w rytmiestyl shuntaroo”. Pomimo tego, że podczas występu pokazał zarówno swoją energię, jak i niesamowitą choreografię, wokalista zaczął się źle czuć.

Toñita cierpi na natychmiastowy atak lęku

Antonia Salazar Zamoraprawdziwe nazwisko artysty, zaczął mieć problemy z oddychaniem podczas otrzymywania krytyki od Latynoski kochanek. TłumaczTo ja’ Musiał usiąść na podłodze i zacząć łapać oddech, a widząc w jakim jest stanie, inni artyści wezwali pomoc służby medycznej.

Niestety przedstawienie musiało trwać dalej i podczas gdy były akademik nadal wracał do zdrowia, sędziowie kontynuowali swoją krytykę. Tymczasem jej partner do tańca Pożegnanie Wspierał ją przez cały czas, a członkowie zespołu produkcyjnego „Hoy” dali mu torbę, aby mógł wykonać kilka ćwiczeń oddechowych.

Dodatkowo, Galilea Montego Ujawniła jurorom i publiczności, że zanim pojawiła się na scenie, Tanita już im powiedziała, że ​​czeka ją atak lęku, jednak pokazała swój profesjonalizm i wyszła na scenę, aby zagrać bardzo dobry show.

Jak się czuje Tanita po ataku lęku?

Ze względu na stan zdrowia i zainteresowanie całą poranną produkcją TelewizaTanita musiała udać się do ambulatorium, aby uzyskać pomoc medyczną. Zanim zakończysz problem, jali Wskazała, że ​​piosenkarka ma się dobrze, ale nie udostępniła jeszcze żadnych aktualizacji w swoich sieciach społecznościowych.

Czytaj:

Tanita ujawnia jednego z jej kolegów z La Academia, kim ona jest? | wideo