2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Toluca vs Lyon: gole, podsumowanie i wideo

Z remisem do zera tak to się skończyło Toluca i Lew, którzy musieli zadowolić się punktem, choć było ich niewiele, co utrzymuje ich w ścisłej czołówce Apertury 2021.

aspiracje obu Toluca Jak na przykład Lew, musieli dodać tak jak powinni, więc mecz jest na boisku Nemesio dziesięć, stał się „zaciętą bitwą”. Chociaż plik demony czerwoni Próbowali, to La Fiera dostała miejsce i zaczęła być najbardziej ofensywną drużyną przynajmniej w pierwszej połowie, nawet w pierwszych minutach młody bramkarz Gutiérrez ’Przejechać’ Columbato Sędzia rzucił rzut karny na korzyść Szmaragdu, ale w końcu dzięki gdzie Nie. Wynik nadal był równy zero.

czas minął i Lew Nadal nalegał, ale nie mógł niczego określić, ale jego naleganie na czerwoną oponę było tak duże, że bramkarz Rodolfo Cotta Ledwo dotknął piłki w pierwszej połowie.

Już w drugiej połowie, jakby obie drużyny były zadowolone z remisu i jakby ich punkt zagrywki był czymś w ich aspiracjach do meczu. ligaZmniejszony atak. Ale nagle nadeszły ciężkie czasy, ponieważ Al-Safir często musiał przerywać mecz z powodu kilku starć między zawodnikami.

Możesz być także zainteresowany: RAYADOS: Dodano swoją czwartą porażkę z rzędu po upadku z NECAXA u siebie

na końcu, Toluca Reaguj, atakuj trochę więcej, ale już nie ma efektu i jedno i drugie czerwone Diabły Jak? Wystawa Pozostaje im to, że choć przydatne, nie jest to ich najbardziej preferowane.

READ  Podsumowanie i najlepsze momenty New York Yankees 3-4 Tampa Bay Rays na MLB 2021 | 10.02.2021